Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha az utcán, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az utcán, vagy bárhol elkezdenének veled, vagy ha ott a barátnőd, kötekedni? (lent)

Figyelt kérdés

Ma ültem a metrón, gondolkoztam és persze közben pár másodpercre végigfut a tekintetem az embereken. Az aki velem szemben ült, kb. 19-22 éves kigyúrt, magyarnak kinéző srác, elkezdett ugatni, hogy mi a **szt nézek, kötegszem vele. Miért figyeltem be. Mondtam neki, hogy hozzá se szóltam, nem tudom mi baja. persze folytatta, majd megkésel meg hasonlók. Ekkor tűnt fel, hogy a balomon is ül valaki, és éreztem, hogy a haverja. Ő nem szólt semmit, csak ült. idősebb is lehetett pár évvel. a szóváltás után telefonáltam, egy haveromnak akivel amugy is talalkoztam, megbeszéltem vele a találkozó részleteit. Én nem értettem mi baja volt a srácnak, ezért ránéztem, és kérdezte, hogy mi volt a baja. Erre: Az a bajod, hogy ci*ány vagyok? Mi? stb. Mondtam, hogy semmi bajom velük, tovább ugatott. Eközben a megálló ahol le kellett szállnom, de mielőtt kinyílt az ajtó és felálltam volna a baloldali, aki végig csöndben volt, arcon/fülön vágott, ilyen pofon volt kb. Nem fájt, mivel közel ült hozzám, nem tudott lendületet venni. Aztán szállnék le még egy köpet és közbe mondja, hogy takarodjak már. Szerencsére nem talált el.

Még azt mondom, ezt értem, vannak bal*aszok, gyerekkorába molesztálták, verték stb, gy*kér lett mindkettő. De ami elszomorít, Hogy az emberek a metrón, amin sok ember volt, szartak az egészre. Oda se néztek. Ilyen országban élünk?


Én több évig küzdő sportoltam, de most komolyan, kettő ellen, akin látom, hogy erősebb testalkat, mit tehettem volna?

Ti mit tettetek volna? És ha netán a barátnőmmel vagyok?


Amin meglepődtem magammal kapcsolatban, hogy nem igazán féltem, inkább kíváncsi voltam, miért ilyenek. ott ronthattam el, hogy telefonálás után, elkezdtem vele beszélni?


20/f


2012. márc. 25. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna hozzászólnod.
2012. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez molesztálás, a cigányok alapból ilyenek a legtöbben. Direkt kötekednek a fehérekkel, mert rasszisták.
2012. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ezt értem, bár nekem továbbra sincsenek előítéleteim. De mondom, ha ott késelnek meg, akkor se mozdul meg senki a metrón?
2012. márc. 25. 18:56
 4/15 anonim ***** válasza:
ez nekik szórakozás... jobb ha ilyenkor rögtön felállsz és elmész mert szerintem az volt a baja hogy ott ültél ahova le akart ülni és ezenkívül egy tahó és így kommunikálta le...
2012. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztos azt hitte, ő a menő csávó, aki jól beszól neked. Vannak ilyen embernek nem mondható egyének. Remélem nem zsebelt ki közben a másik, mert az is előfordul néha, hogy míg az egyik szóval tart, a másik nyúlkál. Legközelebb hagyd inkább szó nélkül.
2012. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom, de ha pl ott lenne a barátnőtök, akkor nem éreztek magatokban valamit, hogy férfiasan viselkedjetek? Mint szó nélkül hagyni?
2012. márc. 25. 18:59
 7/15 anonim ***** válasza:
nem kell... azonnal el kell menni a barátnőd még rángatna is el és tilos hozzájuk szólni... el kell menni ennyi és lehetőleg gyorsan.
2012. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
megértem, h el vagy keseredve, nagyon rossz, h ilyen az emberek hozzáállása. féltek, h a végén őrájuk szállnak rá. a gyerekes anyukára, vagy az öreg bácsira... de ettől függetlenül szerintem valamit tenniük kellett volna.
2012. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Erre jó a gázspray.18 éves kor fölött legálisan tarthatod és használhatod önvédelemre.Ha ütni próbál és szembefújod, nem fog számítani hogy milyen kemény gyerek
2012. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jah van ilyen. Ezért kell erősíteni ,hogy az ilyenek ellen legyen esélyed. Amúgy komolyan , lehet az én gondolkodás módom még kissé gyerekes de ha arcon csapott volna aki ül miután felálltam volna (úgyis szállok le) úgy fejbe rúgtam volna ahogy csak tudom majd lepucoltam volna a metróról úgy is lefutom ezeket a kigyúrt bunkókat.

Persze lehet nem tettem volna meg , bár nem szoktam bef*sni a húzós helyzetekbe, inkább összekapom magam.


Kérdésre válaszolva: Ha a barátnőm is ott lenne akkor .. fúúú nemtudom ilyen még szerencsére nem történt. Ha nem lenne esélyem vagy többen lennének akkor szerintem nem állnék le balhézni. Félteném a szerelmem.

Inkább mennék tovább.

De ha valami nyommer oláh (aki nem 120 kiló) lett volna lehet kiütném. DE CSAK akkor ha van esélyem.

Nem szeretném ha megkéselne valami csoró csöves barátnőm szeme láttára vagy valami hasonló. Ez nem túl nagy dicsőség...

Bár nem szoktak belém kötni. Nem vagyok nagy darab de azért látszik rajtam hogy nem WoWozok... De lehet csak szerencsém volt.

2012. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!