Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha az utcán, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az utcán, vagy bárhol elkezdenének veled, vagy ha ott a barátnőd, kötekedni? (lent)

Figyelt kérdés

Ma ültem a metrón, gondolkoztam és persze közben pár másodpercre végigfut a tekintetem az embereken. Az aki velem szemben ült, kb. 19-22 éves kigyúrt, magyarnak kinéző srác, elkezdett ugatni, hogy mi a **szt nézek, kötegszem vele. Miért figyeltem be. Mondtam neki, hogy hozzá se szóltam, nem tudom mi baja. persze folytatta, majd megkésel meg hasonlók. Ekkor tűnt fel, hogy a balomon is ül valaki, és éreztem, hogy a haverja. Ő nem szólt semmit, csak ült. idősebb is lehetett pár évvel. a szóváltás után telefonáltam, egy haveromnak akivel amugy is talalkoztam, megbeszéltem vele a találkozó részleteit. Én nem értettem mi baja volt a srácnak, ezért ránéztem, és kérdezte, hogy mi volt a baja. Erre: Az a bajod, hogy ci*ány vagyok? Mi? stb. Mondtam, hogy semmi bajom velük, tovább ugatott. Eközben a megálló ahol le kellett szállnom, de mielőtt kinyílt az ajtó és felálltam volna a baloldali, aki végig csöndben volt, arcon/fülön vágott, ilyen pofon volt kb. Nem fájt, mivel közel ült hozzám, nem tudott lendületet venni. Aztán szállnék le még egy köpet és közbe mondja, hogy takarodjak már. Szerencsére nem talált el.

Még azt mondom, ezt értem, vannak bal*aszok, gyerekkorába molesztálták, verték stb, gy*kér lett mindkettő. De ami elszomorít, Hogy az emberek a metrón, amin sok ember volt, szartak az egészre. Oda se néztek. Ilyen országban élünk?


Én több évig küzdő sportoltam, de most komolyan, kettő ellen, akin látom, hogy erősebb testalkat, mit tehettem volna?

Ti mit tettetek volna? És ha netán a barátnőmmel vagyok?


Amin meglepődtem magammal kapcsolatban, hogy nem igazán féltem, inkább kíváncsi voltam, miért ilyenek. ott ronthattam el, hogy telefonálás után, elkezdtem vele beszélni?


20/f


2012. márc. 25. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
persze debil előzőkém, aztán aznap randizhatnál az intenzíves nővérkével, miután a szaros csótány haverjai hátulról megkínálnak bökővel miközben izomkodsz a szargalacsin haverjukkal.
2012. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát hallod abban a helyzetben, szerintem te nem rúgnál senkit se fejbe.
2012. márc. 25. 19:29
 13/15 A kérdező kommentje:
Amikor csak gondolkozok ilyen szituációkon, én is elképzelem, hogy kap egy két fejrúgást, stb, mert tényleg tudnék fejre erőset rúgni. De amikor ott vagy élesben, másképp gondolkozol. És nem azért mert félsz. Én nem féltem. Csak másképp látom a dolgot
2012. márc. 25. 19:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Na, nekem ket hasonlo sztorim is van.


1. Egyszer itthon (egy videki kisvaros) buli utan alltunk egy haverommal egy etterem elott, ahova egy harmadik haverunk beugrott az anyukajahoz, aki ott dolgozott. Azt hiszem, eppen lakodalom volt az etteremben es hirtelen kijott egy srac, aki teljesen reszeg volt es fel volt zaklatva. Mi a haverommal csak egy pillanatra odaneztunk, aztan beszelgettunk tovabb, erre a srac hirtelen, minden atmenet nelkul nekunk rontott. A haveromat elsodorta, o felbukott, engem pont nem ert el annyira, de utana felem kezdett kozeledni es en annyira meglepodtem, hogy reflexbol rugtam egyet elore. Vagy a mellkasat, vagy a fejet talalhattam el, de nem tul erosen, mert talpon maradt.

Utana vegulis egy szo nelkul elment es par percre ra kijott egy idosebb ferfi az etterembol es elnezest kert, mert a srac egy kicsit sokat ivott es teljesen bekattant.


En baromira meglepodtem, hogy nekunk tamadt, sosem szoktam verekedni, egyaltalan nincs meg hozza a testalkatom es nem is vagyok az a tipus, reflexbol reagaltam, szinte ontudatlanul es bevallom, elegge felhuztam magam, hogy ilyesmi megtortenhet.


2. Ez mar kulfoldon tortent. Estefele alltam egy epulet elott es odaszolt nekem egy neger ferfi, en meg johiszemuen (igen, hatalmas balek vagyok) megkerdeztem, hogy mit szeretne (gondoltam, biztos a pontos idore kivancsi... legalabb gyakorlom kicsit a nyelvet). Egybol azzal nyitott, hogy ha tul akarom elni ezt az ejszakat, akkor azonnal adjam oda neki az osszes keszpenzemet.

Megint csak baromira meglepodtem es hirtelen csak azt tudtam kitalalni, hogy eljatszom, hogy mivel kulfoldi vagyok, nem igazan ertem a nyelvet. Ugyhogy elkezdtem hadovalni, meg kerdezgetni, hogy mit szeretne, erre o elkezdte ismetelgetni, hogy "survive... do you know what it means?" es persze ugy allt elem, hogy ne tudjak elmenni onnan. Ugyhogy vegul fizettem.


Egyebkent a ket eset kapcsan (meg ugy egyebkent is) en is erosen elgondolkoztam, hogy ha peldaul lenne baratnom es ugy kotnenek belenk, mit kellene csinalni, de vegulis mindig arra jutok, hogy nem szabad belemenni az ilyen balhekba, mert sosem tudhatod, hogy mikor kerul elo egy kes, vagy akar mas fegyver es nagyon hamar lehet nagyon rosszul jarni. Nem eri meg! En nem szegyellem, hogy vegulis nem hoskodtem es kizsebeltek, mert jarhattam volna sokkal rosszabul is.

2012. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a pisztolyommal a pokolra küldeném őket azon nyomban és továbbállnék. Szerintem ez egy személytelen és humánus eljárás az ilyen bunkók ellen.
2012. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!