Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak akt képeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljak akt képeket?

Figyelt kérdés

Volt bnöm megkért h csináljak róla akt képeket. Tudtok mondani tippeket, praktikákat meg ilyesmiket hogy hogy lenne a legjobb? Vagy vmi linket?

Köszi



2012. márc. 26. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem legyen a barátnőd meztelen, az se árt, ha mondjuk otthon csinálod, nem pl. a metrón.

És fontos, hogy használj fényképezőgépet. :D

2012. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elkészült képeket meg el ne felejtsd ide feldobni!
2012. márc. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
második hozzászóló: igen, ez a leglényegesebb :D
2012. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az exedet állítsd be a tükör elé,bikiniben,hajoljon előre,hogy látszódjon a melle és csücsörítsen ezt majd tegye fel fészbúkra ahogy a mostani fiatalok. Előbb itt mutass egyet,hogy biztosan felteheted e.

a mai világ elemzője.

2012. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Üdv!


Szerintem hárítsd át feladatot valakire, aki szívesen és kreatívan elvégzi a melót. Milyen fényképezőgéped van, és az ex mennyire akar komoly képeket?

2012. márc. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aktkép az, ha meztelen, ill. a ruhája nem takarja a nemi szerveit.

Ezzel együtt nem kötelező, hogy ezeket látni is lehessen: mással viszont eltakarhatja.

2012. márc. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

01:21 vagyok

ha meztelenül lesz akkor megint össze akartok jönni? szerintem az exed már ne mutogassa magát neked.

inkább egy kukást kérjen meg.

2012. márc. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fényképezőgép + részben, vagy egészben meztelen nő. Ennyi.

De ha csak magában kíván gyönyörködni a hölgy, akkor önkioldóval csinálhat magáról is 5374524245 képet. Ha meg érvényesülni szeretne vele, akkor profi fotós kell.

2012. márc. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hirig válasza:
Ez egyaltalan nem a fenykepekrol szol. Egyertelmu!!!
2012. márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

meztelen képeket akar. Most nem érdekel a háttér hogy mi lesz és mivolt , csak fótózást akar, nemtudom mire kell a kép , de megkért hogy segitsek ebbe hát segitek neki. Jócsaj igen , de nagyon normális és nincs elszállva magától , nem flegma pics@, nem tükörbe pózól tangában a facebookon..


Igazából engem a beállások érdekelnének , milyen pózból meg ilyenek..

2012. márc. 26. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!