Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket ha a kiszemeltnek van párja/házastartsa?

Figyelt kérdés

Nemet és kort is írjatok...


Engem személy szerint nem érdekel, az az ő dolguk. Ha csak bartánője van a pasinak, akkor meg főleg. Attól h vele van, még nem jelenti azt hogy jó is neki vele.


2009. jún. 14. 18:19
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
69%

Jó nagy barom vagy te!

Az ilyenek miatt, mint te mennek tönkre életek!

Süllyedj jó mélyre szégyenedben!!!!!!!!!!!

2009. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
57%

Igazad van . és nem is az számít ki jött először.

Azért legyen vele, mert vele van már??? és ha közben jöna tényleg nagy szerelem, legyen csak az előbbivel, mert már vele van??:S

2009. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Miért miattam? Miért nem a férj miatt? Sosem a harmadik a hibás! Amúgy meg nem azt kérdeztem h mit gondolsz rólam, de nyugi nem foglak lepontozni. Tudom, neked ez nagyon fontos.

Amúgy ha egy férj hajlamos arra h megcsalja az asszonyt, akkor ígyis-úgyis meg fogja tenni...ha nem velem, akkor mással. legalább én is élvezem. és olyanról még nem hallottál h megromlott párkapcsolat/házasság?

2009. jún. 14. 18:27
 4/57 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pont az a baja, hogy hallott róla...és féj neki.
2009. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy az, aki nem érti, miért fáj, ha megcsalnak?

Én nem kezdenék olyan sráccal, akinek van barátnője, ha meg felesége, végképp. Akármennyire is rossz nekik egymással, ne én legyek a szakítóok.

Szóval olyan srác tőlem ne akarjon semmit, aki nem facér... De még olyan se, aki csak búfelejtőnek akar.

23/L

2009. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
92%
Engem nagyon zavarna,és soha nem "rondítanék" bele egy kapcsolatba. Megpróbálnám elfelejteni, vagy várni,hogy szakítsanak. De ha szakítanak,akkor ne miattam legyen. És ha valóban ő lenne a nagy Ő akkor a sors úgyis úgy intézi,hogy összejöjjetek előbb-utóbb. De nem mennék rá egy kapcsolatban lévő pasira,az tuti.
2009. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
88%
Ja, 20/L
2009. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező, csak abba gondolj bele, hogy ha miattad megcsalja a feleségét/barátnőjét, akkor mi a garancia arra, hogy téged nem fog majd megcsalni? A másik pedig az, hogy hajlandó lennél "osztozni" rajta? Mert én nem. És de, a harmadik is hibás egy ilyen játszmában.


28/n

2009. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Persze h engem is megcsalna... de itt szexről volt szó, nem? Amúgy meg ha neki van felesége, én tudok róla, s velem k.úrogat, akkor nem váthatja el h nekem ne legyen mellette más, nem? Mert eddig tőlem még senki sem várta el h ő legyen az egyetlen, mikor neki is van mellettem más...
2009. jún. 14. 18:41
 10/57 anonim ***** válasza:
90%
figyi te hány éves vagy?!
2009. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!