Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy megnyíljon nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nő akit én nagyon nagyon kedvelek. Már több éve ismerem, elég rossz házasságban élt, 1 éve vált el a férjétől, mert nem bánt valami jól vele, csak arra volt neki jó, hogy mutogassa a különböző helyeken mint egy tárgyat, mivel egy elég dekoratív nőről beszélünk, egyébként meg úgy beszélt vele mint valami állattal (jobb hasonlatot nem találok), és kételkedem abban, hogy nem ütötte meg soha. Én nagyon nagyon megszerettem őt az eltelt évek alatt, és 2. hónapja próbálok neki udvarolni. Ami neki tetszik is, és hagy is udvarolni, de nem hajlandó megnyílni nekem. Eljutottunk már addig, hogy odabújik hozzám, de amikor meg szeretném csókolni, látom, hogy fél, vagy nem is fél, inkább tart a dologtól. Pedig én nem akarom őt bántani. Mit tegyek, hogy biztosabb legyen magában? Próbáltam már beszélni vele, és azt mondta, hogy ő is szeret engem, és semmi baj nincs, azonban én mégis mást vélek felfedezni a szemében. :-(


2009. jún. 14. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a nő nagyon-nagyon csalódott és fél is

fl megbízni valakiben, és talán fél más értelemben is

sok-sok türelmet kívánok neked, előbb-utóbb ki fog nyílni neked, és közel enged magához---érezni fogja, hogy bízhat benned :))))

hajrá

2009. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi történhetett, úgy vagyok vele, hogy amikor akar róla beszélni akkor meghallgatom, de nem faggatom. Én igyekszem nagyon türelmes lenni, nekem ő kell, mert eszméletlenül beleszerettem, és meg szeretném mutatni neki, hogy van ennek az egésznek egy sokkal szebb oldala is, amiben úgy bánnak vele, hogy még sok tízezer más nő is megirigyelné. Csak azt sem akarom, hogy tolakodónak érezzen engem, de már nagyon szeretném őt szeretgetni. Igazából nem olyan rég történt meg az sem, hogy először odabújt hozzám, 2-3 hete. Annyira rossz, hogy ennyi sok nem normális férfi van, akik a nőkkel így bánnak. :-(
2009. jún. 14. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy átlássátok a helyzetet: Amikor kórházban volt mert elment a babája, akkor is én voltam vele éjjel-nappal, a férje összesen egyszer jött be hozzá. Hülyén is néztek az ápolók... Rengetegszer volt, hogy nem akart otthon aludni, akkor én inkább aludtam a földön vagy a nappaliban, hogy nálam aludhasson. A férjével sosem kerültem összetűzésbe annak ellenére, hogy tudott arról, hogy én létezem, de megesküdtem rá, hogy ha csak egyszer is megtudom, hogy bántotta megkeresem, és letöröm a kezeit. Nem akarok én mindenáron azonnal lefeküdni vele, csak szépen lassan haladjunk, de sokszor tényleg azt érzem, hogy valamit rosszul csinálok.
2009. jún. 14. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet hogy te már átkerültél nála a "jóbarát" kategóriába. Nehéz ügy, mert egy ilyen jóbarátot nem akar majd elveszíteni, de ha beléd szeret és összejöttök, akkor az már nem ugyanaz. Majd talál magának megint valami agyament debilt aki kihasználja és a te válladon majd kisírja magát miatta is, mert te mindig ott leszel neki.
2009. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen, ő is mindig mondta, hogy mennyire szeret engem, és a mai napig mondja, és örül a közeledésemnek, és hagyja, hogy puszilgassam a nyakát az arcát, stb, és úgy bújik oda hozzám ahogy egy szerelmes nő, csak amikor a továbbiakra kerülne a sor érzem, hogy szorong egy picit, és nekem is rossz érzés, hogy itt van álmaim nője akivel mellesleg imádjuk egymást de még mindig nem épült fel az előző házasságából, és lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy ennyire vigyázok rá, de inkább bevállalom azt, hogy hülyének nézzenek mintsem, hogy cserben hagyjam őt én is. Annyit nem tudok csak, hogy mit tegyek, hogy biztonságban érezze magát mellettem, pedig nagyon töröm magam.
2009. jún. 14. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, azzal tennéd a legnagyobb szívességet mindenkinek. Még magadnak is! Az ő dolga, ha nem érzi jól magát a házasságában, akkor majd kilép és esetleg utána udvarolhatsz neki. de amíg van férje, addig neked semmi közöd hozzá!
2009. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi nem láttam, úgy értelmeztem, hogy még házasságban él. Ez esetben viszont legyél vele nagyon türelmes, nehéz feldolgozni neki a dolgokat. Még egyszer elnézést az előzőért.
2009. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!