Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baromi hülyeség, de engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baromi hülyeség, de engem nagyon zavar. Ugye alaptalan a félelmem?

Figyelt kérdés
Írtam sms-t a barátomnak, hogy jöjjön fel MSN-re, de azt írta vissza, hogy most fáradt, nem akar. Ez fájt. Eddig, ha kellett éjszaka is feljött. Ugye ez nagy hülyeség? Mit jelenthet, hogy most nem jött fel? :(
2009. jún. 15. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy fáradt. A pasik azt mondják, amit gondolnak, azért, mert pasik.
2009. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne spilázd túl a dolgokat! Ha fáradt, akkor te sem várhatod el, hogy ugorjon a kérésedre.

Egyébként hogy mit jelenthet...pontosan azt, amit mondott, hogy fáradt. A pasik tényleg nem ilyen bonyolultak...

18/L

2009. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáradt és álmos vagyok nemhogy a gép előtt nem bírok ülni, de még telefonálni sem. Aközben is elalszok, meg nem emlékszem miről volt szó. Inkább mondja meg, hogy fáradt és nem megy fel, minthogy közben elalszik és kiakadsz, hogy miért nem válaszol.
2009. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy fáradt.

Az én párom sem jött ma msnre, pont ezért. Egész nap dolgozott, én meg tanultam, hagyjuk egymást pihenni.

2009. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az jobb lett volna, ha felmegy fáradtan nyűgösen és nem tudsz vele egy mondatot váltani mert alig ír valamit mert már menne aludni és csak szenved? Vagy ha összevesztek, mert a fáradtság miatt ingerült?


Azt jelenti, hogy nem volt kedve felmenni. Nekem sincs mindig kedvem a gépnél ülni, sokszor hónapokig nem vagyok msnen, engem nem érdekel. Ettől még nem csalom meg a párom és szeretem. De van saját életem is és sokszor nincs jó napom és nem vágyom arra, hogy még ott szerencsétlenkedjek a gépnél.


Ilyen butaságokon nem értem hogy tudsz problémázni :)))

2009. jún. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Előző kapcsolatomban én pont ugyanezt játszottam el többször is... és nem azért mert fáradt voltam, csak már nem szeretettem a páromat. Persze nálatok nem biztos, hogy ez a helyzet, főleg ha csak egyszeri alkalamoról van szó.
2009. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom. Eddig mindig feljött akár éjszaka is, most meg...
2009. jún. 16. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:

A második vagyok. Elképesztő, hogy egy lány ennyit tud parázni (én is az vagyok, de kicsit reálisabban látom a helyzetemet). Nyugi van! Egyszeri eset volt, nem? Hipp-hopp, egyik napról a másikra nem tud kiszeretni egy ember a másikból. Az hosszú hetek, hónapok eredménye. Fáradt volt, azt' kész. És ha ezt neki is megemlíted, hogy jajj, biztos azért, mert nem szeretsz meg, izé és még sokat piszkálod ezzel a barátodat, ne csodálkozz, hogy előbb- utóbb elege lesz.

Nem akartalak ezzel megbántani, de abból, amennyit leírtál, teljesen alaptalan az aggodalmad. Ja, és az idegeskedés árt a szépségnek! :)

2009. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszinte légy: Annyira nagyon fontos volt éjjel (vagy nem tudom, pontosan mikor) hívni msnre? Halaszthatatlan dolgot szerettél volna elmondani neki? Féltél valamitől? Rosszul voltál? Ideges voltál? Történt valami baj?

Mert ha ezeket kizárva, csak beszélgetni szerettél volna vele, akkor meg kell értened, hogy nem miattad hagyta ki, hanem mert tényleg fáradt volt.

És - szerintem - még az smsedet se méltatta volna válaszra, ha már nem szeretne, vagy megcsalna, vagy épp nem lett volna fáradt. Érted?

Szóval nyugodj meg. És máskor ha csak beszélgetni szeretnél vele, vagy nincs semmi komoly, amit mondani akarsz neki, akkor hívd föl telefonon, és ne smseket írogass neki este/későeste/éjjel, hogy legyen msnen. :)

Meg aztán itt van az is, hogy biztosan nem 2 hete jártok, hanem ennél sokkal hosszabb ideje, és talán már gondolhatja úgy (de miért ne gondolhatná?), hogy meg tudod érteni, ha nem jön/megy azonnal, vagy hogy akadt valami más dolga, vagy fáradt. Értesz? :)

2009. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én ezt tuti nem bírnám ne légy ilyen mert a pasi lelép.


Most fáradt volt tényleg, ne aggódj már. Lesz még ilyen, nyugi. Aki csinál is valamit az elfárad a nap végére...


Tudom milyen az amikor az elején valaki mindent megtenne érted aztán később annyit már nem. Ilyenkor érdekesebbnek kell lenned, hogy újból elvedd az eszét. De ne úgy, hogy nem hagyod pihenni.


Nehogy azt mondd neki, hogy rosszul esett, hanem kérj elnézést amiért mindig felrángatod őt.

2009. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!