Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már úgy, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy, hogy soha többet nem szeretnétek szeretni senkit?

Figyelt kérdés
Ha megszüntethetném az érzéseimet sokkal boldogabb lennék. Úgy érzem nem tudom elviselni a fájdalmat ami egy újabb csalódás után ér. Ha nem szeretnék többet senkit, nem fájna többé. Éreztetek már ilyet?

2012. márc. 28. 12:41
 1/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Igen. Egy kemény szakítás után volt ilyen velem. Azóta évek teltek el, de még nem voltam szerelmes azóta. Persze barátnőim voltak, de csak d.gni kellettek. Nem tudom, mikor merek majd annyira szeretni(illetve úgy egyáltalán szeretni), mint akkoriban tettem. Az élet majd megadja a választ. 22f
2012. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen éreztem, de hamar észhez is tértem. Mivel semmire nem jutsz ha magadba roskadsz, sőt, lehúz a mélybe ha emészted magad. Minél tovább tart, annál nehezebb talpra állni. Szedd össze magad és fel a fejjel.
2012. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom összeszedni magam. Talán idővel sikerül, csak óriási hibám, hogy nagyon tudok szeretni és most elvesztettem őt...
2012. márc. 28. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem is fogok. Eldöntöttem és kész. De már nem is tudom hogy képes lennék-e. Sztem nem, hmm ennyi. Egy gonddal kevesebb.

:)

2012. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en ugy ereztem hogy nem is fogok annyira kiegtem. :) Ugy tunik igazam is van. Mar csak biztonsagra vagyom es arra hogy ertekeljenek. A szenvedely mar nem igazan erdekel. 28/F
2012. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hajjaj...ha kellő mértékben átbAsszák az embert utána már nincs bizalom...utána már nem úgy nézed a nőket, hogy fú ebbe szerelmes tudnék lenni...hanem hmmm...d.gni jó...


a jófiúk ideje lejárt!!!! Azok csak megszívják...


előző kommentelőhöz...biztonság??? azt megadhatja bármelyik nő gyakorlatilag...akkor te magába a kapcsolatba vagy szerelmes nem a nődbe...mióta tart?

2012. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most is így érzem. Szerelmesnek lenni nagyon jó érzés, de kétlem, hogy megéri. A d*gás hasznos és őszinte, a kapcsolatok zöme meg előbb-utóbb véget ér a hazugság miatt, a szerelem elmúlása miatt vagy akármi miatt. A d*gással kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaid, nem is csalódhatsz akkorát, mint egy szerelemben.


Most egy ideig biztosan így akarok élni, belefáradtam a kapcsolatokba.

2012. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is megjártam a poklot, mikor életem eddigi legnagyobb szerelme otthagyott, de nekem pont az adott vigaszt, erőt a legrosszabb hónapokban, hogy jönni fog valaki, akivel kölcsönösen, őrülten fogjuk egymást szeretni és egy igazi szép, mély tartalmas kapcsolatot fogunk kialakítani. Lehet, hogy idealista vagyok, de szerintem az a totál agyhalál, ha valaki úgy épít ki védelmi mechanizmust, hogy eltaszítja magától az érzelmeket. Szakítás után normális esetben eljut az ember odáig, hogy a mély bánat után felismeri, hogy igenis tanult az esetből, megerősödik és gyógyult szívvel várja az új szerelmet. De ha bezárkózik, az nagyon nem egészséges.


26 N

2012. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!