Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy igen ő az enyém lesz? Belül azt a kis tűzet, hogy őt tudnád tiszta szívből szeretni?

Figyelt kérdés
Én ezt érzem, de sajnos nem tehetek semmit! Abba reménykedek jön egy másik lány... 19F
2009. júl. 19. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Még a punk korszakomban volt. Két éve egy fesztiválon megláttam egy fiút, Sid-re hasonlított a Sex Pistols-ból. :D Akkor ott mondtam a haveromnak "Ez a jó dög az enyém lesz":D. 6 hónapig voltunk együtt.

Régi szép idők.

L, 18

2009. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Igen én ezt érzem a barátom iránt,csak azt nem tudom hogy ő is ezt érzi e.....?

Mért nem tehetsz semmit?

2009. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Édesmindegy, semmi jelentősége. Nagyon túlmisztifikálják ezt a "lángolást", holott előbb-utóbb mindenképp elmúlik, és utána mi marad? "Sima" szeretet és megszokás, ha tetszik, ha nem. És ha amúgy semmi közös nincsen bennetek, akkor b... a lángolást.


Azt nézd, hogy kivel jössz ki jól, kivel értitek meg jól egymást, kivel van sok közös vonásotok - mert ezek a jó kapcsolat alapjai, nem a lángolás. Állítom, hogy sokkal kevesebb lenne a válás és sokkal több a boldog kapcsolat, ha végre sikerülne megértetni a néppel ezt az egyszerű igazságot.

2009. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
igaza van, a lángolás elmúlik, aztán ott maradtok egymásnak, 2 teljesen különböző ember, és csak a megszokás tart össze titeket, semmi közös téma, semmi közös vonás, nem veszekedtek ugyan, de egyszerűen semmi nem köt össze titeket, csak a megszokás.
2009. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként rengeteg közös van bennünk.(mintha én lennék lányba) Az én lángolásom nem első látásos:D

Barátom volt a legjobb...

Megpróbáltuk együtt nem ment.

Most 1év után megláttam uhh mondom végem. Szerelmes vagyok, de régen is nagyon erős érzelmeim voltak.

2009. júl. 19. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá!!! Miért ne tehetnél valamit?
2009. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igeeeen=) egyik ismerősöm barátja... kéről láttam régen. akkor be se jött. találkoztunk és mondtam h nekem ő kell :) nagyon szerettem. ja és ő is punk volt ^^: D
2009. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!