Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magatokra tetováltatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magatokra tetováltatnátok a szerelmetek nevét?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi okból?Nem félnétek attól, hogy megbánjátok?
2012. márc. 28. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én igen mert nagyon nagyon szeretem. És nem bánnám meg.
2012. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még a sajátomat sem, olyan időket élünk, ahol még a saját magunk iránti érzések is napról-napra változnak. :D
2012. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

NEM. fiatal vagyok, valszeg nem ő lesz az első és az utolsó.

plusz szerintem teljesen fölösleges. minek? ne felejtsem el a nevét? nem fogom... ha valakit szerettem, annak sosem felejtem el. hogy mások is lássák? minek? én dolgom.

20/L

2012. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szissz01234 válasza:
Ha nagyon de nagyon szeretném akkor persze...ha szeretem ugy se bánom meg
2012. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én semmit se tetováltatnék magamra. Magamat ismerve, max fél év és már nem is tetszene. :D Fiú nevét meg amúgy se. Mivan ha kidob...? Akkor is olyan büszkén viselnéd magadon a nevét?

21L

2012. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A nevét nem (nem tetszene), de a karikagyűrűnket tervezzük rátetováltatni a gyűrűs ujjunkra, az első házassági évfordulónkon.
2012. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
NEM a nevét soha,mert sose lehet tudni..
2012. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
SOHA! :D Van pár tetoválásom, szóval itt nem a tetoválással van a baj, hanem azzal, hogy mi van ha mégse ő az "igazi" stb. Na aztán ezt magyarázd ki a következő párodnál.. Az egyetlen név amit magamra varratnék az a gyerekem neve lesz és születési dátuma.
2012. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na fárisz már
2012. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha semmit nem tetováltatnék magamra. Egyrészt nekem eleve nem tetszenek sem a tetoválások, sem a piercingek meg fülbevalók meg egyéb ilyen szurkálós dolgok. Másrészt ha tetszene is, ezek a dolgok egy életre megmaradnak, ha egyszer megcsináltad, nem lehet eltűntetni, és lehet, hogy x év múlva már zavarni fog, ciki lesz stb. Harmadrészt betegségem miatt kb. hetente kell mennem vérvételre, isten ments, hogy még önszántamból is tűkkel szurkáltassam magam, rosszul vagyok tőlük :(
2012. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!