Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnak konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnak konkrétan ilyenkor a fiúk?

Figyelt kérdés
Vannak helyzetek,amikor elkezd remegni a lábam vagy a kezem és bizsergő érzést érzek és akkor érzem,hogy valaki figyel és odanézek és tényleg úgy van...bámul 1 fiú és így megérzem,de olyankor mire gondolhat ???
2012. márc. 30. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
deszép, deszép, deszép...:D
2012. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A fantáziájától függ. :) Lehet, h csak azt gondolja, h de szép ez a lány/ vagy hm.. :D milyen lehet bikiben.. és az se mindegy, h a testedet nézi e "csak" ennyit tudtam segíteni :)
2012. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nemtudom én eddig két fajta nézést tudtam megkülönböztetni a fiúknál és én mindkettőnél érzem hogy néznek. Az egyik amikor az arcod, a mozdulataid vagy csak a tekintetedet nézi, figyeli, a másik meg amikor levetkőztet a szemével. Na engem akár ismerem az illetőt akár nem mindig kiráz ma hideg az utóbbi esetben.
2012. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az utánam hozzászólónak: valami hasonlót írtunk ;) :)
2012. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tudom csak amikor én ezt írtam nem láttam még válaszokat! :)
2012. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na ez az lányok!Akkor nem vagyok egyedül a dologgal, titeket is kiráz a hideg! AKkor olyankor vetkőztet? :O
2012. márc. 30. 19:31
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
én szoktam vetkőztetni a szememmel, olyan jó. :D pláne amikor zavarba jönnek. :D 22/f
2012. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Te mégis minek örülsz annak,hogy zavarba jönnek?
2012. márc. 30. 19:44
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Hahaha. Az én nézésemet sem bírják a lányok :D Igazából ez nem az a és most kutya pózban ,aztán egy kis anáál de nem is az a mennyire gyönyörű - örökké szeretlek nézés. Hanem ilyen...Hát nem is tudom.

Ilyenkor nem gondolok sok mindenre... csak elképzelem hogy milyen lehet , ahogy jár-kel nézem a mozdulatait ,hogy milyen lehet valójában , miért ezt a bugyit vette fel ,milyenek lennénk együtt ,miket csinálhat az ágyban ,hogy vadul szereti vagy inkább érzelmesen , milyen energiákat bocsájthat ki , milyen fejet vághat mikor elélvez, mennyire spriccel, milyen illata lehet neki , vajon nyálasan csókol és úgy is orálozik? Elképzelem ,hogy csak engem szeret, hogy milyen amikor teljesen oda adja magát, végigfutok a testén a hóna aljától a mellbimbóin át a hasától a combjáig a lábujjain , a szempilláin , orrán ,fogain bőrén stb. Elképzelem ,hogy együtt vagyunk egész életünkben csak ő meg én - minden embert hátrahagyunk és csak mi leszünk, romantikusan kézen fogva.

2012. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Aztán milyen lehet a gyerekünk, ha fiú ,ha lány. Meg elképzelem a családját ,ahogy dugunk miközbe az anyjáék alszanak, vajon ők jófejek -e? Együtt vannak? Jól elbeszélgetnék az anyjával miközbe éjjel kimegyek szendvicsért :D? Milyen lehet a családfájuk ,honnan származik mit-miért , történtek e érdekes dolog, anyja,apja hány éves, vajon össze illenek –e? vétettek súlyos hibákat a nevelésében ? hogy hívhatják a nagyanyját aki vajon szép volt-e fiatal korában? És biztos a katonaságban ismerkedett meg a nagyapjával. Meg persze , a szemöldöke színe és sűrűsége kielemzése után megpróbálom kitalálni vajon milyen lehet odalent neki ha nem borotválna le? Meg persze a kis kéjbarlangja formája, milyensége is talány amit akkor épp ki akarok találni mindezt kb 10 másodpernyi gondolkodásba belesűrítve...

Csak ilyesmikre szoktam ,semmi extra

2012. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!