Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnak konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnak konkrétan ilyenkor a fiúk?

Figyelt kérdés
Vannak helyzetek,amikor elkezd remegni a lábam vagy a kezem és bizsergő érzést érzek és akkor érzem,hogy valaki figyel és odanézek és tényleg úgy van...bámul 1 fiú és így megérzem,de olyankor mire gondolhat ???
2012. márc. 30. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Aztán milyen lehet a gyerekünk, ha fiú ,ha lány. Meg elképzelem a családját ,ahogy dugunk miközbe az anyjáék alszanak, vajon ők jófejek -e? Együtt vannak? Jól elbeszélgetnék az anyjával miközbe éjjel kimegyek szendvicsért :D? Milyen lehet a családfájuk ,honnan származik mit-miért , történtek e érdekes dolog, anyja,apja hány éves, vajon össze illenek –e? vétettek súlyos hibákat a nevelésében ? hogy hívhatják a nagyanyját aki vajon szép volt-e fiatal korában? És biztos a katonaságban ismerkedett meg a nagyapjával. Meg persze , a szemöldöke színe és sűrűsége kielemzése után megpróbálom kitalálni vajon milyen lehet odalent neki ha nem borotválna le? Meg persze a kis kéjbarlangja formája, milyensége is talány amit akkor épp ki akarok találni mindezt kb 10 másodpernyi gondolkodásba belesűrítve...

Csak ilyesmikre szoktam ,semmi extra.

2012. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jaj bocs kétszer küldtem el :D
2012. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem ment a ződkéz az előttem szólónak :DDDDDDDDDDDD


Amúgy "teljesen normális", hogy megérzed, ha néz vki. Nekem is feltűnt - és szerintem mindenkinek -, hogyha ránézel valakire, "keresed a tekintetét", akkor rád fog pillantani, főleg, ha mondjuk nem könyvet olvas a metrón... hanem zenét hallgat, nézelődik, mittomén... úgyis tudja mindenki miről beszélek :P számtalanszor már olyan velem, hogy ülök, bambulom a padlót a metrón, felnézek, és kapásból annak a szemébe nézek, aki rámnéz éppen. és ez egyáltalán nem tudatos... bár nekem nem remeg a lábam, meg nem bizsereg a kezem :DDDDD


21f

2012. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Aki hosszú választ írt, ez komoly? Nekem bárki tetszett eddig,akár évekig is tetszehetett valaki,még évek alatt se jutott eszembe ennyi kérdés, neked pedig 10 mp alatt?Nem vagy semmi,még jó hogy különbözőek vagyunk.
2012. márc. 30. 20:09
 15/18 anonim ***** válasza:

"Amúgy "teljesen normális", hogy megérzed, ha néz vki. Nekem is feltűnt - és szerintem mindenkinek -, hogyha ránézel valakire, "keresed a tekintetét", akkor rád fog pillantani, főleg, ha mondjuk nem könyvet olvas a metrón... hanem zenét hallgat, nézelődik, mittomén... úgyis tudja mindenki miről beszélek :P számtalanszor már olyan velem, hogy ülök, bambulom a padlót a metrón, felnézek, és kapásból annak a szemébe nézek, aki rámnéz éppen. és ez egyáltalán nem tudatos... bár nekem nem remeg a lábam, meg nem bizsereg a kezem :DDDDD "


Teljesen igaz! Ha valaki téged néz, úgyis ránézel:D :D :D

2012. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én írtam a hosszú választ és igen nekem ezek futnak át az agyamon :D

Aztán csodálkozok ,hogy zavarba jönnek a lányok :D

2012. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 $ € Ž ***** válasza:

Na látom, ti se vagytok gondolatolvasók.


Kérdés az, hogy miért hiszitek, hogy mi azok vagyunk?

2012. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
repesztené a fingódat :D
2012. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!