Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántott az a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántott az a fiú, aki nagyon tetszik nekem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy viselkedett velem eddig,mintha tetszenék neki,de valamelyik nap összevesztünk.Idegesítőnek,fárasztónak nevezett.

Szerintetek tetszhetek neki még annak ellenére is,hogy ezt mondta?


2012. márc. 30. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítőnek és fárasztónak tart. Szerinted el akar venni feleségül?
2012. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt teszel amit akarsz.nem tehetünk arról hogy olyanokra buksz akik leszólnak
2012. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy tetszenél neki. Most pedig kérlek, Te is válaszolj egy kérdésemre. Miért van az, hogy ti lányok akkor is (sőt, még csak ilyenkor igazán) "futtok" egy fiú után, ha az bunkón viselkedik veletek? Mi ebben a vonzó?
2012. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csináltál/mondtál, mielőtt "Idegesítőnek,fárasztónak nevezett".
2012. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert sokáig beszéltünk egy olyan dologról,amiről ő nem akart,és én erőltettem..+ azt hiszi,hogy a háta mögött kibeszéltem
2012. márc. 30. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen után ne érdekeljen. Ha idegesítőnek talál, akk hagyd békén, csak újra megbántana. Ha mégis akar valamit, majd keresi a társaságod. Ennyi. :)
2012. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akar beszélni valamiről, azt nem illik erőltetni, főleg, ha jó benyomást akarunk tenni rá. Szerintem megbántódott, erőszakosnak tart téged. (Joggal?)
2012. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a hatam mogott, hogy elmegy tolem az eletkedve...
2012. máj. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!