Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ez rossz hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez rossz hozzáállás?

Figyelt kérdés
Ha párkapcsolat alakulna ki egy lány és én köztem, elsődleges céljaim közé nem a szex tartozna. Romantikus fiúnak érzem magam. Szeretek parkokban sétálni, vagy csak csöndesen zenét hallgatni. Hűséges típus vagyok.
2012. febr. 3. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
az a rossz hozzáállás,hogy egyáltalán felmerül benned a kérdés,hogy ez rossz hozzáállás...-.-
2012. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, felmerül, mert azt érzem, a mai világban a lányok többségének nem erre van igénye.
2012. febr. 3. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, elvileg így kezdődne egy kapcsolat. Én inkább fiúknál nem tapasztalom az efféle hozzáállást.
2012. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fontos a szex, de nem a legfontosabb. Persze jó a parkban sétálni, meg forró borozni, de azért a szex is jó. Mert hónapokig nem olyan jó sétálgatni. Szóval azért az első 3ban benne kellene hogy legyen :)
2012. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiúk hozzáállása általában nem ilyen, de attól még lehet ez is szimpatikus. :)
2012. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van, mert még szűz vagy. Ha majd ott lesz a lány előtted, akkor hamar megváltozik a véleményed, amikor a parkban a karjaidban a lánnyal áll a répád mint a cövek :)
2012. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az, én például jobban örülnék ha egy fiúnak nem csak a szexen járna az esze
2012. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod van, komoly kapcsolatra vágysz, ha jól értem, én is így vagyok, az a baj, h álomvilágban élek, ha meglátok egy szép csajt, akkor egyből azt hiszem, h belülről is olyan szép, de sokszor kiderül sajnos, hogy nem, nem azt mondom, h a belső számít, mert akkor egy kevésbé szép lányt keresnék, általában nekik fejlettebb a személyiségük, mert sajnos nagyon válogatós vagyok, és ezen nem is akarok változtatni mert csak átverném magam, én mindig azzal nyugtatom magam, h valaki megfogja majd az Isten lábát velem.
2012. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!