Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem.Kb. féléve 4x beszéltünk fb-on,akkor szakitottak az akkori bnőjével 3 év után.Nem érdekeltem nagyon,úgyhogy hagytam nem irtam neki többet.1 hete véletlen összefutottunk és még az nap rám is irt,nagyon aranyos volt.Előtte sosem irt,se semmi . :)

Lehet,hogy tetszem neki ?

Ő is annyi idős,mint én :)


2012. ápr. 1. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Kislányom!


A fent említett dolgokból arra következtettem nem tetszel neki. Jó tanács: Ne fbzz, hanem menj el olyan helyre, ahol a kedvedre való fiatalemberek vannak. Próbálkozz ott! Biztosan egy nagyon kedves, aranyos, szép,dögös, szexre vágyó lány vagy, de a tanácsomat fogadd meg.


Remélem segíthettem: Gyuri bátyád (61 éves férfi)

2012. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól ,hogy még rád írt és köszön neked az nem azt jelenti ,hogy tetszel neki :D Talán ,mert udvarias?!
2012. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor az egyik fiú ismerősömmel összefutok ő is köszön és attól még nem tetszek neki.meg mert rád írt nem jelent semmit.sokan csinálják azt hogy unatkoznak és rá írkálnak emberekre.
2012. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!