Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hűség egy döntés. Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pusztulatos póniló kérdése:

A hűség egy döntés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy ismerős pár veszekedett tegnap emiatt. A pasi megcsalta a csajt. A vita hevében azt mondta "Min vagy meglepve, tudod hogy apám is csalta anyámat!!?" A csaj azt mondta, szerinte ez egy döntés, csak önuralom kérdése lett volna. Ti mit gondoltok, számítanak a gének, vagy csak a döntések? Mi határozza meg, hogy félrelépünk-e? (Kort, nemet, esetleg családi állapotot, ha kérhetek...kíváncsi vagyok hogy vélekedtek :)
2012. ápr. 1. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kevés dolog idegesít annyira, mikor valaki minden ballépését azzal magyarázza, hogy "jó, de a szüleim...". senkit sem érdekel. a személyiséget persze meghatározzák a hozott dolgok is, de ez akkor sem egy olyan dolog, ami mögé lehet bújni.


szerintem mindenki maga dönti el egyrészt, másrészt ha én elhatároznám, hogy valamiért meg akarom csalni a barátomat, akkor sem menne, mivel függetlenül attól, hogy én ezt határoztam el, egyszerűen túlságosan szeretem ahhoz, hogy erre képes legyek.

2012. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a gének, de mondjuk ha felnézett az apjára akkor úgy látja, hogy ez jó. Szerintem ha valakit szeretünk, akkor meg sem fordul a fejünkben, hogy megcsaljuk, szóval ebből a szempontból nem döntés, hanem egy állapot.
2012. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg döntés.

Én vagyok ott egy helyzetben, ahol adva van a lehetőség a félrelépésre. Szar a kapcsolatom? Jó, akkor nem maradok benne, szakítok, és utána szabad a pálya.

jó a kapcsolatom? Akkor meg ez "áldozat" a párkapcsolatért. Gyerekek, valamit valamiért.

Mindegy mi történik, de én döntöm el. Vagy belemegyek, vagy nem. Szóval én egyet értek.

2012. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előzővel értek egyet, döntés kérdése. Lehet valaki nagyobb szexuális étvágyú, vagy vágyhat jobban a változatosságra, de ettől függetlenül létezik olyan, hogy önkontroll.
2012. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. De lehet az alkalom hiánya is. Akinek sok pasi/nő megadatik az előbb-utóbb elgyengül és a "döntésnek" annyi.
2012. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is döntés. Az ember elvileg tud uralkodni az ösztönein. Sem a piára, sem a szülőkre nem lehet ráfogni a dolgot. Csak és kizárólag az ő hibája, hogy nem mondott nemet.
2012. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem felelős a saját tetteiért, annak gyámság alatt a helye. 25/N
2012. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az igen....:)
2016. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!