Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor eszembe jut az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor eszembe jut az exem, hiányzik, de nem jönnék vele össze újra. Miért hiányzika akkor, és miért fáj az emléke?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy,vagy lány? Hány éves? stb..
2012. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert még szereted az exed.Ha nem így lenne nem fájna,de jobban fog fájni ha mással látod hidd el nekem.
2012. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha hiányzik akkor szereted még. de szerintem egy esélyt mindenki megérdemel, tudom írtad h nem akarsz össze jönni vele de így magadnak is fájdalmat okozol. vagy legyél mással bár nem biztos h segít mert csak őt keresnéd benne
2012. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!