Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi a jó**** hiányzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a jó**** hiányzik, hogy legyen végre barátnőm?

Figyelt kérdés
Gizda voltam, nem volt jogsim, nem mertem odamenni a csajokhoz, ideges voltam, mindenki "belém rúgott", de eltelt pár év és neki álltam edzeni, lett jogsim, Főiskolára járok ráaádsul van albérletem, ahol 2 csajjal élek, oda merek menni csajokhoz, szoktam és jól is tudok táncolni, egyszóval megváltoztam kívül-belül is, de egyszerűen sehogyse tudok barátnőt találni magamnak, pedig próbálkozok és semmi eredménye. F/19
2012. márc. 24. 23:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
nemtom jó kérdés, én pont ugyanezt csináltam mint te, csak fősuli helyett meló. én is gond nélkül beszélek bárkivel, de bnő nem megy...
2012. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
az lehet a baj, h nagyon kattogsz ezen a dolgon nem?
2012. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak külsőségekben változtál meg,még ha nem is így érzed.
2012. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

üdv a klubban!


én is így vagyok, mint te, bár én még csak most kezdtem az életem javítását, de eddig sincs semmi

2012. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Második: Az a vicces, hogy volt egy idő, amikor annyira megviselt a dolog, hogy "összetörtem" nem tudok rá jobb szót találni, egyszerűen nem éreztem semmi érzelmet, se jót se rosszat, 1 hét elteltével múlt csak el. Amúgy volt idő, hogy nagyon akartam a dolgot, hogy összejöjjön, de nem jött össze és úgy dönt9ttem, hogy várok és ugye elkezdtem várni és nem foglalkozni vele, hanem élni az életemet, de így se történt semmi :/


Első: akkor te tudod,hogy miről beszélek, sajnos...

2012. márc. 24. 23:27
 6/45 anonim ***** válasza:
11%

szerintem kezd az alapoknál.

először csak dugj meg minden kapható nőt,aztán ha már nem félsz a pi-nától,akkor megtartod az egyiket a csajodnak.

2012. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Én most legfőképpen érzelmileg vagyok kimerülve, mert nincs olyan csaj, akit a barátnőmnek, a Kicsimnek, az Életemnek hívhatok és nincs olyan akit szívesen, bármikor átölelhetnék, megcsókolhatnék és együtt tölthetném vele a hétvégét. Nekem legfőképpen ez hiányzik, de nagyon.
2012. márc. 24. 23:29
 8/45 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívj így.
2012. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem értelek utolsó.
2012. márc. 24. 23:36
 10/45 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívhatod kicsimnek, arra célzott :D
2012. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!