Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ott kezdőt, hogy pár hónapja az egyik osztálytársam elkezdett áradozni egy fiúról, szerelmes (volt) belé. Barátnőnek mondanám csak a lányt, nem sokat beszélünk más a társasági körünk. Na és ugye a fiúról áradozott folyton. Mindig mondta, hogy hívják , hogy néz ki. Hát nekem nem ugrott be ki ő. Aztán az egyik barátnőmmel sétáltunk aztán elment mellettünk a fiú és mondta, hogy ő az akit az osztálytársunk mindig mond, hogy tetszik neki. A fiút már én is "nézegettem", hogy nem néz ki rosszul. Aztán bejelölt facen véletlenül. És elkezdtünk beszélgetni. Nagyon kedves, találkozni akar majd (beszélgetni, beülni egy sütizőbe stb). És tetszik is. De ennek a fiúnak nem tetszik az osztálytársam és ezt meg is mondta neki.

És mint mondtam a fiú tetszik csak a viselkedése nem. Cigizik, iszik (buliba) , bulizik. Igaz 19 éves. Bukott már. És olyan rossz fiús.

Én 16 éves vagyok. És ha járnék vele akkor az osztálytársam tuti gyűlölne.

Ti mit tennétek? Találkoznátok egyáltalán a fiúval?

(Még nem volt barátom)


2012. ápr. 1. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tegyél?Semmit.Ne találkozz vele és kész.
2012. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A külső nem mérvadó. Tudod van egy mondás, hogy a nőknek kell szépnek lenniük, a férfi meg ha egy fokkal szebb az ördögtől akkor már ideális. Évezredek óta a nők képviselik a szépséget, a férfiak pedig a biztonságot. A belső tulajdonságok sokkal fontosabbak mint a külső, egy ilyen problémás gyerkőc csak számodra is problémát okoz. Jobb elkerülni az ilyet én azt mondom!
2012. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 menomanus válasza:
Figyu, ha tetszik a srac, ne erdekeljen mar mas.
2012. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!