Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog viselni engem bárki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog viselni engem bárki is, ha nagyon szeszélyes vagyok?

Figyelt kérdés

Állítólag nem lehet soha tudni, hogy mire hogyan fogok reagálni, szélsőséges vagyok nagyon, és elég kiszámíthatatlan. Még nem volt barátom soha és félek hogy nem is lesz, mert még a saját anyám is nagyon nehezen visel csak el.


16/L



2012. ápr. 1. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kedvelem az ilyen belső tulajdonságokkal rendelkező lányokat. :) Sőt, kifejezetten vonzónak találom! :)


Ha esetleg lenne kedved, akkor beszélgethetnénk üziben. :)


16/F

2012. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindjárt letépi a fejed
2012. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát én ugyanez,csak fiúba, csak én meg ugye bunkó vagyok,és kiszámíthatatlan,tehát néha meg pont h kedves,a hangulatomtól függ. Engem nem sokan bírnak elviselni,de mindig akad pár ember,rájuk pedig bármikor lehet számítani.;)


Szóval igen! Előbb utóbb biztos megtalálod a megfelelő partnert,aki úgy szeret,ahogy vagy, maradj ilyen nyugodtan, add önmagad. Ha nem vagy nagyon csúnya,akkor előbb utóbb rád talál valaki!;)

2012. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Állítólag kifejezetten szép vagyok, sokan megbámulnak az utcán is. De én nem érzem magam annyira nagyon szépnek.
2012. ápr. 1. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Addig egész jól el fogják viselni, míg tart a szerelem. Utána idegesítő és fárasztó ez a természet.
2012. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom magamról, hogy néha idegesítő vagy fárasztó vagyok, de a barátaimnak szóltam, hogy ha olyan vagyok állítsanak le :D
2012. ápr. 1. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg nagyon válogatós is.
2012. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Miért lennék válogatós?
2012. ápr. 5. 11:13
 9/11 anonim ***** válasza:

az relatív hogy ki számára vagy idegesítő, én már csak tudom... xd

F18

2012. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyat, akiért érdemes lesz változnod, akkor menni fog az minden erőlködés nélkül, hidd el. Ha kompromisszumra hajlandó vagy, márpedig enélkül nem fog működni egyetlen kapcsolatod sem, akkor nem lesz nagy baj. Egyébként még nagyon fiatal vagy, az már félsiker, hogy felismered és főleg beismered a saját hibáidat, most jön az, hogy próbálj változtatni rajtuk.
2012. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!