Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog viselni engem bárki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog viselni engem bárki is, ha nagyon szeszélyes vagyok?

Figyelt kérdés

Állítólag nem lehet soha tudni, hogy mire hogyan fogok reagálni, szélsőséges vagyok nagyon, és elég kiszámíthatatlan. Még nem volt barátom soha és félek hogy nem is lesz, mert még a saját anyám is nagyon nehezen visel csak el.


16/L



2012. ápr. 1. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne fényezzétek már magatokat.. írjatok üzit egymásnak. Szóval a kérdésre válaszolva: igen, lehet így is barátod. A szeszélyesség valamelyest pozitív, mert nem vagy unalmas, de sose szabad túlzásba vinni, pl. hiszti.
2012. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!