Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúbaráts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúbarátságoknál ciki az, ha az ember kimutatja az érzelmeit, és miért ciki az, ha megölelem a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki !!!

(sőt nekem tetszik hogy valaki nem akar keménykedni, ugyanis általában a legtöbb férfi nem meri kimutatni az érzéseit ...ez gáz)

2008. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már ebben semmi gáz nincs. Sőt örülj h ojan barátaid vannak akiket tudsz szeretni. Am meg én is pasi vok és öleltem már meg mindkettő legjobb barátom:D senki nem röhögött ki
2008. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez rendben is van, csak suliban nem merem csinálni, mert bizonyos elemek nem vélekednének túl pozitívan... értitek mire gondolok...
2008. ápr. 16. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azért nem mindegy hogy ölelgeted:P tudjuk jól, hogy a társadalmunk sokkal jobban elitéli pl ha a fiúk ölelgetik egymást...vagy gondolj arra az esetre, hogy két lány kézenfogva megindul az úton...senki nem kezd el röhögni...ellenben ha két fiú???? vagy ha két lány egymás ölébe ül...ellenben ha két fiú??? szerintem ez csak azért van mert azt hiszik az emberek h két fiú között nem olyan a kötelék mint két lány között, és ebben van valami...nem akarok senkit megbántani de a lányok közelebb állnak érzelmileg egymáshoz...persze ez messze nem azt jelenti hogy nincs igaz barátság fiú és fiú között...SŐT dehogy is nincs...mig a lányok (tisztelet a kivételnek) állandóan új barátokra tesznek szert a fiúk általában "hűek" a régi barátaikhoz...szerintem nem gáz ha megölelted a barátodat...
2008. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert láttam pár indiai filmet, és abban látszott, hogy igenis kimutatják az érzelmeiket (néha talán európai embernek túlságosan is). Miért van az, hogy nálunk Európában a férfiideál az, ha nem mutatja ki az érzelmeit? Miért jó az?
2008. máj. 18. 01:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a médiából az jön le hogy a férfiak erősek és kemények...és azt hiszik az emberek, hogy nem fér bele az ha esetleg elérzékenyülnek... szerintem
2008. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, habár már régi a kérdés, de újabb tapasztalatokra tettem szert: nemrég voltam Görögországban nyaralni. Na ott tök általános hogy fiúk kézenfogva járkálnak az utcán, mivel ott ilyenek a szokások, nem nézik ki őket... csak a turisták némelyike nézi ezt rossz szemmel.
2009. júl. 27. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindenképp az a férfiideál, aki kimutatja az érzelmeit a barátai iránt is-különben hogy várjam el, hogy majd felém is kimutassa?

L18

2009. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. F/34
2011. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!