Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a barátnő dob mert szerintem jobban állna neki a hosszú haj?

Figyelt kérdés
A barátnőm dobott azért mert nekem a hosszú haj jobban bejön, hiába mondtam h szeretem a haját így ahogy van, és h tetszik a rövid haja is, de hosszú hajjal szívesebben látnám ... ebből az lett hogy azt mondta: ő nem tökéletes számomra, és neki olyan férfi kell aki számára tökéletes lehet, és neki soha nem lesz hosszú haja
2011. nov. 29. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
add a csajod számát, azonnal ...gyengéim a rövidhajú csajok!
2011. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Van baja rendesen a csajnak, az a véleményem. Jobban jártál.
2011. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ürügy.
2011. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kendrazoltan ***** válasza:
55%
Kam...ha nem is jó, de legalább rossz...
2011. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
hányszor mondtad el neki, hogy jobb lenne hosszú hajjal?
2011. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:D ti bolondok vagytok
2011. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kendrazoltan ***** válasza:
100%

nem értem ki pontozza le azt, aki annyit szólt hozzá:

"ürügy"...


Könyörgöm, persze, hogy ürügy, mit gondolsz, ettől elküldene, ha szeretne??? Öcsém....komoly vagy te is...

2011. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5. nem igazán mondtam sosem h jobban tetszene hosszú hajjal, már majdnem egy éve együtt voltunk, abból alakult ki a beszélgetés h elég sokat vágatott a hajából, pedig tudta h jobban kedvelem a hosszú hajat, nem tudtam titkolni hogy mielőtt fodrászhoz ment jobban tetszett a haja, és látta is az arcomon a csalódottságot, később ebből a beszélgetésből mondtam el h a hosszú haj jobban tetszik, onnan vita alakult ki ezen, amin mindig oda jutunk h ő nem hosszú hajjal akar tetszeni, h nem csak rövid hajjal IS tetszeni akar, hanem úgy akar a legjobban tetszeni ahogy van ..

idézek tőle egy keveset

"nekem ez így nem elég

h így is tetszek

de úgy jobban

én úgy akarok a legjobban tetszeni, ahogy vagyok

én elfogadtam, h úgy jobban tetszenék

fogadd el te is, h nekem akkor ez így nem elég"

2011. nov. 29. 14:58
 9/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez csak hiszti.mikor szakítottatok, lehet ezt még átgondolja és rájön hogy hülyeség volt.

vagy tényleg csak ürügy volt a szakításra!

2011. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy hisztis sárkány :S Már tervezte a szakítást. Egyébként meg "ő nem tökéletes számomra, és neki olyan férfi kell aki számára tökéletes lehet, és neki soha nem lesz hosszú haja"-> tehát te sem vagy számára "tökéletes".

Az egész csak hiszti. Majd összejön valakivel, aki sz*rba sem veszi majd és megtudja milyen, mikor valaki nem tökéletes számára.

2011. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!