Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek undorítóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek undorítóak a félénk pasik?

Figyelt kérdés
Akik ez mellett szűzek. De nem néznek ki gusztustalanul.
2012. ápr. 2. 21:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
dehogy undorító,de számomra csak barát lehet,viszont olyan értelemben meg nagyon szeretem a félénk fiúkat :)
2012. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem a félénk fiúk undorítóak, hanem az utolsó válaszolóhoz hasonló lánykák.
2012. ápr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
bocs emberek de Miota Vonzo A Felelem vagy a felos ember???egy felenk pasi oldja meg a problemait es merjen oszinte lenni es bizni onmagaban! ennyit errol. es en egy "felenk pasi" voltam szoval eggyertelmuen tudom mirol beszelek.
2012. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Babánlány ***** válasza:
Az undorító,hogy ilyen nagy baromságot kérdezel!!!
2012. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem undorító, de nem vonzó.

Persze,hogy egy olyan srácot szerettem meg hamarabb, aki bátor;helyes;hatalmas önbizalma van;jó humora és nem fél megvédeni magát.Most körbeírtam a páromat :)

Sikerült megismernem, és hatalmas szíve van ezek mellett,ha rossz napom van 1 perc se kell és felvidít, emellett megtud védeni is. Mellette az én önbizalmam is egyre nagyobb, nem mellékesen imádom őt *-*


Egy félénkebb sráctól meg kapnám azt,hogy ő milyen csúnya, meg semmi nem jön neki össze, ha egyszer baj lenne, meg sem tudna védeni.Sétálnánk az utcán, valaki beszólna neki vissza se merne szólni. A legfontosabb, ha félénk tuti nekem,mint lánynak kellene kezdeményezni, mert ő nem merne odajönni hozzám, mert mi van ha elhajtom.Hát nem köszi!:)


Ezért vannak ezek a sztereotípiák, hogy a nagypofájúnak a pénzére mennek.(vagy ő úgyis csak bántja a nőket) mert a félénkebb srácok féltékenyek rájuk, és valamivel álltatniuk kell magukat.

2012. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem undorító, csak nem az én esetem. Nekem sokkal vonzóbb egy talpraesett pasi, aki mindig feltalálja magát.

26N

2012. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Egy vödör takony undorító, nem ezek a típusú pasik."

Behaltam ezen a válaszon, nagyon jó!

Egyébként nem, nem undorítóak, pusztán azért, mert félénk, senki sem lesz az. De nem is az én esetem.

2012. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kicker00 válasza:

Nem értek egyet ezzel, mivel h pl én megtudnám védeni a bnőmet, ha nehogy Isten oda kerül a sor mert bunyózni tudok nem egyszer kerültem már olyan szituációba h verekedni muszáj voltam, nem is vagyok kicsi-sovány alkat. De ha ismerkedésről v komolyab kapcsolat kezdéséről van szó olyankor nincs önbizalmam, valami miatt félelem tölt el...

Egyépként meg vannak ezek a kivagyok én vagyok "vagány" srácok akikért oda vannak a csajok, h "fuuu te ez micsoda pasi, h ő tuti nagy ember", tőle félnek a töbiek, meg lenéz mindenkit... A töbsége csak akk nagy ember ha van a háta mögöt ki megvédi, de egyedül semit se ér... Találkoztam nem egy ilyen személyel, és sokat helyre is raktam, utána persze jött az h a bandája keres engem meg ilyesmi...

Hiába valaki félénk, az nem jelenti azt h nem tud kiálni magáért v másokért... Sokan nyominak nézik az embert mert nem hencek, nem szinészkedik mások ellőt.

(ezt azoknak irom aki a helyesirásomba fognak bele kötni : "nem tanultam a magyar nyelvet iskolában, magamtol tanultam, nem magyar állampolgár vagyok" szval ne tessék ezért leszólni mert hibásan irtam)

2013. dec. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!