Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hülye voltam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hülye voltam, de most mit tegyek? Fordult elő veletek is ilyesmi?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom elhozta az egyetemista kollégáit az egyik házibuliba. Ott megismerkedtem velük. Az egyik lány már ittas volt amikor megérkeztem. Hamarosan én is. A lány állandóan flörtölt velem és szemmel láthatóan kimutatta, hogy nem vagyok közömbös számára. Hát én sem vonakodtam, mivel nekem is bejött a lány. Pár óra múlva mondták a többiek, hogy közöttünk van a barátja is. Kicsit fura volt, hisz látta, hogy mi zajlik, mégsem szólt egy szót sem. Viszont szemétség volt tőlem, hogy még akkor sem mondtam meg, hogy hagyjon békén, hanem élveztem a lány érdeklődését irántam. Csak miután kijózanodtam (kb egy óra múlva), kezdtem kerülni a lányt. Amúgy nem történt semmi komoly (szerencsére), max egy arcra puszi, meg ölelgetés.

Nem várom el, hogy mondjátok, hogy nem az én hibám, mivel tudom, hogy az enyém is. Egyszerűen csak muszáj volt kiadnom magamból. Az ember az ilyesmit nem meséli valami nagy előszeretettel másoknak.



2012. ápr. 3. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy ribi, de azért megfektethetted volna:)
2012. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit szégyellem magam a barátom előtt, aki hozta őket.
2012. ápr. 3. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak mindenki így viselkedne, mint te!
2012. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diarmand ***** válasza:

Én így csináltam volna (ha bejön a csaj).


Puszi -> fogdosás -> smár -> ágy.


Utolsó két lépésnél gyaníthatóan megálljt parancsol és szól, hogy itt a barátja is, mert szvsz nem volt teljesen részeg, csupán játszott veled, te meg puhap*cs létedre nem mertél lépni. Légy férfi vazzeg! Ha meg ellök mikor a nyelvem a szájában matat, hogy jaj itt a barátja is, akkor elküldöm a p*csába (hülye r1banc), aztán ha a barátja nekem akarna ugrani, lehűteném egy bivaly sallerrel és megkérdezném, hogy milyen érzés egy r1banccal járni.


Legyen tököd b*szod, ha alkalom adódik rá, használd ki!

2012. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tagadom, nem vagyok egy olyan tökös gyerek mint a # 4/4-es válaszoló. Viszont nem tartom magam annyira elhagyatottnak, hogy kapcsolatban levő lányokkal kezdjek ki. Akkor hagytam a csábításnak, mert még csak a kisujjam sem kellett megmozgatnom a lányért, hogy vegyen észre. Másképp nem is nézek rá az ilyen lányokra.

Amúgy utoljára sem ő szolt, hogy van barátja, hanem a barátai. Persze akkor hirtelen nem érdekelt.


Ejj # 3/4-es, szerintem nem szeretnéd, hogy mindenki így viselkedjen mint én. Alapjáraton szeretem az életet. Sokszor nem érdekel, hogy mit mondanak a többiek, ha jó érzem magam. Csak később, amikor visszagondolok, hogy mennyire barom voltam... akkor öl meg a lelkiismeretem. És még van egy kis paranoiám is...mindig azt hiszem, hogy ha valami hülyeséget csinálok mindenki látja és megharagszik érte.

2012. ápr. 3. 20:33
 6/8 Diarmand ***** válasza:

Ááácsi meg egy pillanatra. Ne keverjük a szezont a faxommal.


a, nem tudtad, hogy barátja van a csajnak

b, nem tudtad, hogy a barátja a partin van a csajnak


Ha az A verzió áll fent, akkor ne érezd magad hibásnak. Így ez "Viszont nem tartom magam annyira elhagyatottnak, hogy kapcsolatban levő lányokkal kezdjek ki." érvényét veszti, mert _azt hitted, hogy szingli_! Te csak tetted azt, amire a jóisten megteremtett :)


Bár nem derül ki az írásodból, hogy tudtad e, hogy barátja van a csajnak, de ha igazam van és nem tudtad, akkor semmi gond. NEM a te hibád, hanem a lányé, aki ezt engedte.


Kieg.: a srác azért nem szólt közbe, mert jól tudta, hogy a nője csak flörtöl, ergo egy határnál megállított volna a csaj.

2012. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy van barátja. Akkor láttam életemben először. Miután meglátták a barátai, hogy mennyire jó elvagyunk akkor szóltak, hogy van neki barátja.


Ezt "Viszont nem tartom magam annyira elhagyatottnak, hogy kapcsolatban levő lányokkal kezdjek ki." arra írtam, hogy miután mondták, hogy nem szingli és kijózanodtam, hagytam a fenébe az egészet. Nem rögtön, mert ugye mégiscsak fiú vagyok ő meg mégiscsak egy lány.


"a srác azért nem szólt közbe, mert jól tudta, hogy a nője csak flörtöl, ergo egy határnál megállított volna a csaj."

Meglehet. Amúgy milyen az a srác aki hagyja flörtölni a barátnőjét, meg végignézi, hogy hogyan ölelgetik? Főleg amikor részeg.

2012. ápr. 3. 21:38
 8/8 Diarmand ***** válasza:

Mondom újra, ne hibáztasd magad több okból sem. Egyrészt férfi vagy így jogos, hogy egy neked tetsző csajt nem fogsz csak úgy otthagyni, másrészt nem is ismerted őket így nem is érezheted magad emiatt szarul, harmadrészt a csaj nagy ribanc s srác meg amúgy is tudta amit írtam az imént vagy xyz (ide rengeteg mindent fel lehetne sorolni, hagy ne írjam le mind).

Amúgy van egy mondás, miszerint a hölgy választ. Igen tudom bunkóság más nőjére menni és szétszedni őket egy jó dugásért, de nagyon ritkán megéri.


Szal mondom. Tetted amit tenned kellett. Egyébként én nem járok olyan bulikba ahol lerészegednek az emberek, már kinőttem ebből 25 éves koromra. Persze ha nagyon rám jön a kangörcs, akkor elmegyek pár ilyenre és ott ki lehet fogni jobb fajta bukszákat (persze nem részeget).


Ja és még valami. Én megkérdeztem volna a csajt, hogy nem megy messzire úgy, hogy a barátja is itt van. Egy szó, mint száz: jó gyerek vagy ;)

2012. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!