Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 9-be mikor gimibe mentem akkor már felfigyeltem a töri tanáromra kedves volt figyelmes és gyorsan a kedvence lettem mert töri tanár szeretnék lenni. 2 és fél év alatt ez sokat fokozódott bármint hogy tetszik ez most már szerelemmé fejlődött.Mindig szemezünk órán a szünetekbe nagyon jót beszélgetünk a problémáimat a tanárok közül csak neki tudom elmondani és olyan helyzetekbe hozz hogy bele vörösödök és ő pedig jót mosolyog a helyzeten. Barátnőm azt mondta hogy ez ideglenes majd elmúlik de nem megy már elmúlt volna ennyi idő alatt. alig várom a töri órákat hogy lássam a tananyagra már nem is tudok koncentrálni mert őt figyelem a mozdulatait és teljesen oda vagyok érte. A probléma az hogy engem tanít.Attól függetlenül hogy tanár nem olyan idős még csak 27 éves akkor jött a suliba mikor én is kezdtem a sulit. nem tudom mit tehetnék hogyan felejthetném el vagy lehet-e közöttünk bármilyen kapcsolat is segítsetek!
2012. márc. 29. 17:16
 1/4 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Jövőre úgyis érettségizni fogsz utána, ha otthagyod a sulit már azt csinálsz a tanárral amit akarsz.
2012. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Hű de ismerős szitu:D Én eddig kétszer is voltam tanárba szerelmes, de sajna még egyszer sem jött össze...Szerintem ha kijártad a sulit, akk simán lehet köztetek bármi, persze ha a tanárod is komolyan gondolja:) Nem kell őt elfelejtened, csak a szerelem ne menjen a tanulás rovására. Sok sikert!

19/L

2012. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenem..pont így voltam én is.:D Én a földrajz tanáromba szerettem bele, de nem történt köztünk soha semmi, viszont úgy mint Téged, engem is mindig "pirított". Ha komolyan gondolod, érettségi után próbálkozz Nála. Suli időbe semmiképp! Szerintem nem akarsz se magadnak, se Neki kellemetlenséget! ;)
2012. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Érettségi után adjad neki.
2012. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!