Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti büszkék vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti büszkék vagytok a lábatok formájára?

Figyelt kérdés
Büszkék vagytok a lábatok egy különösen formás részére, mondjuk a vádlitokra vagy a combotokra? Melyikre?
2012. márc. 25. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de majd elkezdek arra is gyúrni. Nagyon vékonyak.
2012. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok buszke de meg vagyok vele elegedve. jo szoros vastag, izmos comb es vadli.

felso testemmel mar kevesbbe vagyok kibekulve

2012. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én az egészre :D Kifejezetten vékony lábaim vannak, szemből nézve túl vékonynak is lehetne mondani, de én is és a barátnőm is nagyon szereti. Alapból magas vagyok, 188 cm, ehhez pedig nem dukál vastag, izmos óriás láb. Szép tónusos a vádlim is és a combom is, szóval ki van azért dolgozva szépen. :) Én nagyon szeretem, annak ellenére, hogy a legtöbb fiú utálná, ha vékony lábai lennének.
2012. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
műtét óta nem, ezért erősítem...(keresztszalag pótló)
2012. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én teljes mértékben :D Mivel vízilabdázom ezért nem vékony hanem izmos nem görbe ... Összegezve megvagyok velük elégedve...!
2012. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én igen.

Térd, vádli, combfeszítő. Arányosak, de még is robosztusak és nem vagyok hájas.

2012. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én büszke vagyok rá egy jó fél év gyúrás amit még mais csinálok és a sok bicikri eléggé megformázta feszítés nélkülis elég feszes és elég izmosak ;)
2012. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem főleg a vádlimat és a külső combomat szeretem.
2012. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 évig fociztam büszke vagyok arra hogy nem vagyok egy giliszta egyszálbélű hernyó
2012. márc. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!