Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti igazából is magabiztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti igazából is magabiztosak vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha itt megkérdezem pl. azt, hogy hogyan adjam valaki tudtára, hogy bejön, akkor egy csomó olyan választ kapok, hogy csak menjek oda, és kész.

De ti tényleg ezt csináljátok való életben is, nem féltek a visszautasítástól?

Mármint vágom, hogy tényleg az a legjobb ha valaki magabiztosan odaáll is elmondja mi van, de akkor is:D


2012. ápr. 4. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő, ha mondjuk az elkövetkezendő 2 évet határozza meg a döntésem akkor el szoktam bizonytalanodni, mert 0Ft és x millió Ft között azért van különbség.


Ha kapcsolatról van szó akkor nem, mert mi történhet?


A, összejön velem -> nyertem

B, nem jön össze velem -> nem pazaroltam az időm és idegeskedtem rajta -> nyertem

2012. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kötelesség?? Ugyan ki szerint?
2012. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám azt! Kell némi felvezetés. MEgszólítani azt meg kell. Keress közös pontot ürügyet v akármit. Kérdezz, kérj segítséget, majd kérdezz rá őrá. Pl

- Szia te jársz ugye izé szakkörre?

- Igen.

- Nem tudod mikor van a legközelebbi?... Hány órakor?... Sokan jártok? Te szereted? (Itt rátérhetsz őrá!) És jól megy? Szerintem is. Gondoltam h van érzéked hozzá. Túl tolakodó lennék ha megkérnélek hogy segíts/magyarázzd el/elkísérj stb.

Figyelj irodalom órán, és nyomasd a varselemzéseket ezerrel! Azok jól fejlesztik a beszélőképességet és a szókincset!

28F

2012. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
sok helyzetben igen, sok helyzetben nem. párkapcsolati témakörben nem.
2012. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!