Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az első csók? Sima,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók? Sima, vagy nyelves? Úgyértem, az első pár randin. Szóval az újonnan összejött pár hogy csókolózik először? Egyéntől függ? Honnan tudom, hogy melyiket akarja? :D

Figyelt kérdés
16/Lány, aki még nem csókolózott, de úgy néz ki, hogy most egyik nap összejön egy sráccal, akit nagyon szeret♥
2009. jún. 16. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem lehet bármilyen, de a nyelves csók sem mindig úgy kezdődik h átdugod a nyelved a szájába és hadd szóljon :D

én olyat ajánlanék (első csókra, meg később is, ha gyengéd szeretnél lenni), hogy először csak puszilgasd az ajkait finoman, aztán szép fokozatosan, folyamatosan apró csókokat adva nyissátok szét a szátokat és csak aztán nyelvvel. ez így sima is és nyelves is :D

de úgyse lehet rá receptet adni, magától fog jönni meglátod;)

2009. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. jún. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!