Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azonosítják sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azonosítják sokan a tavaszt a szerelemmel?

Figyelt kérdés
Ennek van valamin alapja, és ha igen mi?

2012. ápr. 4. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Madárcsicsergés, romantikus séták a parkban, téli ruhák levedlése, virágzás stb. Ezek mind összefüggésben vannak ezzel szerintem.
2012. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem jó,ha nem tudod átérezni ezt.Az ember tele van problémákkal,állandóan jönnek a konfliktusok szezontól függetlenül.De a reggeli madárcsicsergést,finom szellőt,a tavaszi levegő illatát nem lehet nem észrevenni.Ilyenkor elmosolyodok,még akkor is,ha épp előtte sírni lett volna kedvem.....

Én így tudnám leírni...

2012. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem szoktam azonosítani vele, de van egy érzés bennem. Nyílnak a virágok, süt a nap, csirippelnek a madarak..... minden olyan szép és ez jó érzéssel tölt fel. Lehet h ilyenkor könyebben lesz szerelmes az ember
2012. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

a nők lengébben öltöznek, a férfinak meg feláll a lengén öltözött nő/lány/gyerek/kisgyerek (pedo) láttán.

Ja meg gondolom a melegtől jobban izzadnak a lányok odalent és lehet, hogy ezért is...szerintem.

2012. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdődik az ívási időszak. :D

De komolyan, sok faj ívási időszaka esik tavaszra.

2012. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tavasz a természet újjáéledése, egy újjászületés, ami az emberekben is sok mindent felszabadít. Langyos szellő,

virágok, séta, természet, ráadásul mindebben hónapok óta nem volt részed: felpezsdül a hormonháztartás rendesen. Sok állatfajnál a párzás szezonális, ez többnyire a tavasz. Ekkor megfogan az utód, nyáron megerősödik, ősszel önálló életre kel. Arról még nem is beszéltünk, hogy eléggé elkezd fogyni a ruha a lányokon xD

2012. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem kötekedni akarok, de minden évszakban van olyan időszak amikor süt a nap és csiripelnek a madarak:D azonosítani a szerelemmel lehet kicsit erős kifejezés de sokat hallani ha valaki szétszórt és figyelmetlen és épp közeleg a tavasz vagy már az van azt vágják a fejéhez hogy jön a tavasz biztos szerelmes vagy meg stb.. és ezt más évszakokra hivatkozva nem szokták mondani erre gondolok az azonosítás alatt
2012. ápr. 4. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt egy csomóan mondtuk h jön a megújulás, jó érzés tölt el. Igen több évszakban is süt a nap, de a tavasszal úgy jön ez el h egy jó ideje nem volt ilyen. És nem csak a napsütés. A rügyedző fák, a kikelő virágok, az újraéledő természet. Mind olyan jó érzést kelt bennem. Mikor megérzem az első melengető napsugarat v meglátom az első hóvirágot, elmosolyodok, bármit is csináltam előtte. És sztem nem csak én vagyok ezze így. Talán ebben a lelki állapotban könyebben lesz szerelmes az ember, mindent szebbnek lát.
2012. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!