Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék szeretni egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szeretni egy lányt, aki viszont szeret. Ez bűn? Miért van minden csúnya fiúnak is párja csak épp nekem nincs?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 00:30
1 2
 1/18 lila nyuszi ***** válasza:

Háhá, na most jöjjetek azzal, hogy azért nincs esélyetek, mert csúnyák vagytok! :D


20/N

2012. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert Te vagy a kiválasztott. A földönkívüliek megjelöltek téged még csecsemő korodban. Sajnos a jelölő szer olyan anyag, mely riasztja a nőket. De majd ha megkezdődik a kolonizáció, az ember-földönkívüli hibridlényeknek Te leszel a vezetője.

Ismét egy kérdés, értelme semmi, csak önsajnáltatás. Annyi érdekes dologgal van tele a világ, nem lehetne, hogy inkább azokkal foglalkozol az ilyen kérdések kiírása helyett?

2012. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Diarmand ***** válasza:

Ha tudnátok, hogy saját magunk elfogadása mekkora lépés az élet szinte minden területén, akkor nem lenne naponta több ilyen kérdés is.

Másrészt igen sok ember kérdezi magától ugyanazt, amit te. Magunkat sokszor gondoljuk csúnyábbak másoknál, ez sokaknál így van. Ettől függetlenül én azt mondom, hogy ne azzal foglalkozz, hogy miért olyan vagy amilyen és miért nem rá meg rá hasonlítasz. A külsődön, a megjelenéseden lehet változtatni (nem az arcra értem, max a fogszabályzót) és néha érdemes is.

De ami a legfontosabb, hogy fogadd el önmagad és legyél lelkileg kiegyensúlyozott, plusz legyenek meg azok a férfias tulajdonságaid, amire buknak a nők. Magabiztosság, határozottság és önbizalom.

2012. ápr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elegem van már az egészből, igen, már tudom, hogy csúnya vagyok, szerintem én vagyok a világ legcsúnyább fiúja, ezér nem szeret egy lány sem engem. :"(
2012. ápr. 5. 00:49
 5/18 anonim ***** válasza:
második vagyok: Jó, fejezd be az önsajnáltatást. Másik dolog: Ha nem jársz, menj el gyúrni. Tudom, hogy gáz dolog, de el nem tudod hinni, milyen önbizalom növekedést tud okozni. Sokkal szívesebben nézek azóta tükörbe. Másik: Szerezz be, egy-két jobb ruhát. Most nem kell pávának lenni, de azért nem árt.
2012. ápr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudsz magadon javítani... egy ocsmány sz@rdarab voltam, mert nem is érdekelt. Csak a hajamon kellett változtatni, rám se lehet ismerni, teljesen más vagyok, sokkal jobb :D am minden hozzáállás kérdése... ha arra vársz hogy egy csaj lerohanjon, de te semmit nem teszel, ask kor ne csodálkozz
2012. ápr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 lila nyuszi ***** válasza:
Te nem csúnya vagy hanem hülye ha nem tudsz következtetni abból amit írtam. Főleg ha debreceni vagy. Gyúrni meg a magad kedvedért járj, meg oda is járnak csajok akikkel lehet ismerkedni.
2012. ápr. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Más csúnya fiúknak sincs párja, sztem akiket te láttál bnővel, azok nem annyira csúnyák, mint te v én.
2012. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért vagy csúnya? Én is az vagyok , de próblálok tenni ellene még ha nem is nagyon sikerül. És tényleg legyél magabiztos!! Az már félsiker egy pasinál.
2012. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én csúnyának tartom magam, mindig is annak tartottam, ezért nem is próbálkoztam élőben nagyon sokáig lányoknál, annak ellenére, hogy volt pár lány, aki nézett.


De szerintem csak azért bámulnak, mert nagy orrom van.

2012. ápr. 5. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!