Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért koptatjátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért koptatjátok le a hűséges, rendes fiúkat?

Figyelt kérdés
Barátzónába külditek őket, nyomoréknak, vesztesnek nevezitek őket, életképtelennek tartjátok. Remélem így már érthető az előbb sokak által érthetetlennek tartott kérdésem!
2012. ápr. 5. 14:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem nevezek senkit ilyennek.. már ne is haragudj, de paraszt az a csaj, aki ilyeneket mond. ha meg vkit lekoptatok, az nem azért van, mert hűséges, hanem mert nem tetszik. és kész.. te se jársz gondolom olyannal, aki nem jön be..
2012. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
ne járj ilyen csajokkal, akik ennyire taplók. Válassz hűséges, rendes lányt!
2012. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
engem meg pl csajként a pasim miért küldött el a k*rvaanyámba hogy elrontom az életét, amikor megleptem, főztem neki, mert tudtam hogy hosszú napja lesz... a kaját megette, engem meg elküldött... na? naugye, hogy lehetne ennél sz*rabb is?
2012. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg olyan vagy amilyennek mondod nem hiszem, hogy lepattintanak. Nem lehet, hogy esetleg külsőre nem tetszettél neki?Hisz az embernek hiába a fő a belső azért a külső sem elhanyagolható.
2012. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most úgy kérdezed, mintha nem lenne így is naponta 7281312763126ö3123szor feltéve.
2012. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Na igen én is ott vagyok a szemét, paraszt zónába mert megmondtam neki, hogy szeretem :\ Ez van tesó szokd meg, hogy a nők egy része sajnos ilyen. Ismétlem, mielőtt még a kedves hölgyek lepontoznak a föld alá, hogy A NŐK EGY RÉSZE.
2012. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

ma 15:03


Az előbb meg az volt a baj, hogy nem volt állítólag érthető a kérdésem.

2012. ápr. 5. 15:06
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Nos bármennyire is adok neked igazat problémával kapcsolatban,azt kell hogy mondjam hogy örüljön neki az ember ha bent tud maradni a "barát-zónában",mert ezzel nincs mindenki így.Ha nem jön be valaki egy lánynak,akkor a legtöbb esetben(tapasztalatom szerint)a lány mindent bevet ellene hogy még csak a közelébe se kerüljön az adott illető.Bár szerintem a lekoptatás a legempatikusabb megoldás.Meg lehet beszélni a dolgokat és nem kell a sráccal úgy bánni mintha nem is létezne vagy válogatott módszerekkel eltüntetni a közelből.(szintén a tapasztalatom szerint)valamiért a lányoknak nincs ínyére ez a fajta konfliktusmegoldás,mindannak ellenére hogy a srác nem tehet róla és nem nevezhető hibásnak.Bár létezik még a lányok közösségén belül is az a réteg aki képes félrehívni a srácot és megbeszélni a dolgot,de sajnos a többségre nem ez a jellemző.
2012. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
*nem a legempatikusabb,elnézést a hibáért
2012. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Mindig lesz valami baj.

Miért, hogy kérdezted az előbb?

2012. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!