Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyfarkú, ágyban profi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú, ágyban profi átlagos külsejű pasi vagy kisfarkú szépfiú?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok, ha tudnátok a két pasi paramétereit, ágybéli tulajdonságait? Az a tapasztalatom (barátnők elmondásai alapján), hogy a szépfiúk általában önzőbbek (és ügyetlenebbek is) az ágyban. Mi a ti tapasztalatotok?


(hogy megelőzzem a privát üzenetek írását: nagyfarkú pasi vagyok, nem lány)


2012. ápr. 5. 16:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%
nagy faroooooook :D
2012. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Hát megmondom őszintén, hogy ha külsőre jobban tetszik a második, és belsőre is passzolunk (ami úgy nagyjából azért hamarabb kiderül, mint a farokméret), akkor már olyan mindegy, hogy mekkora farka van az illetőnek! Nem ez a lényeg. Szóval ha csak ennyit tudunk róluk, hogy az elsőnek nagy a farka, és átlagos külsejű, a másodiknak kicsi, de jól néz ki, akkor én inkább a másodikat választanám...
2012. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
29%
nekem inkabb legyen jó a szex, mint h babaarca legyen a pasinak... :D
2012. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%
inkább az átlagos külsejűt akinek nagy a farka és jó az ágyban. enélkül a kettő nélkül nem tudnék tisztelni egy férfit. tisztelet nélkül pedig nem tudok beleszeretni.
2012. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
ha tényleg csak ennyit tudunk a kettőről, akkor én a másodikkat választanám, a kisfarkú szépfiút.
2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 lila nyuszi ***** válasza:
81%
Nekem nagy farokkal szar lenne a szex, úgyhogy egyértelmű. :D
2012. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Életkorotokat leírnátok?


(igaz, nem írtam semmit pl a két pasi személyiségéről, tegyük fel, mindketten ugyanolyan jófejek, humorosak stb.)

2012. ápr. 5. 16:29
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

5.vagyok.


21/L


(nekem sokkal jobban számít hogy milyen az arca, mennyire jóképű, mint az hogy milyen hosszú a kobra a lába között.)

2012. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%

nekem teljesen mind1, hogy hogy néz ki, ha intelligens, jó a humora, lehet vele beszélgetni, akkor alap, h a nagy fütykös :)

a szépfiúk taszítanak. kis pöts meg méginkább. :P

2012. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ kinek mi számít nagynak.Nekem pl a 17cm már nagy.
2012. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!