Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit reagálnátok rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok rá, ha a párotok közölné veletek, hogy átlagos lányok vagytok? Fiúk, miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

szeret engem, azt mondta egy átlagosan szép lány vagyok, csúnya semmiképpen, de nem is az a kiemelkedően csodaszép :D

nagyon őszinte barátom van, csak most furcsálltam

mondjuk nem kellett volna rákérdeznem..


Fiúk, ha a barátnőtöket pontozni kéne 10es skálán mennyit kapna?



2012. febr. 28. 19:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nekem megmondta az exem hogy hát igen, a hosstess lányoknak szebb a hajuk, jobb az alakjuk, de ő mégis engem szeret. ööööö.. nos, többek között, ezért lett az exem :D
2012. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Hát most ez ennyi dologtól függ csajszi...

Ezt így megmondani, lol..


Ha őszinte a srác, te pedig őszinte választ akartál, azt is kaptál. Most ha ettől besértődsz, akkor elég hisztis p... nem folytatom.


Annyira bírom ám ezt. Minek kérdezed meg, ha fáj az igazság?

Vissza igazolást vártál, hogy te vagy a bolygó legszebb nője?

Megmondta az igazat. Pont. Kb ennyit foglalkozz vele.

Szeret téged. Te is őt. Kell ennél több?


Akárki is lesz a nőm, nagyon jól tudom, hogy nem én leszek a legszebb akkor sem. Önismeret.


ÍTetszel neki, szeret, bőven elég. Valószinűleg ő is egy átlagos srác. Én is az vagyok. Nem érezném magam rosszul ha ezt a szemembe mondaná a nőm.



21F

2012. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Az emberek legnagyobb része csak átlagos, ez az igazság. Legfeljebb a párodnak lehetsz különleges, de ha objektíven akarod nézni, szinte biztos hogy átlagos vagy.
2012. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

21F - köszi, magát is ide sorolta igen

nem sértődtem meg, tudom elég hülye vagyok hogy ilyeneket kérdezgetek tőle, igazából gondoltam hogy így van, mert azért nekem is van szemem... csak valamiért megkérdeztem:D

azóta már nem kérdezgetek tőle ilyen dolgokat:):D

2012. febr. 28. 20:00
 5/29 anonim ***** válasza:

Ja ige... 19:58-as elmondta azt amit én kifelejtettem.


Ha objektíven gondolkodunk, akkor az egészen más mint ha érzelemből tesszük.


Ezért is mondtam végülis, hogy sok mindentől függ. Nem mindegy, miként gondolkodott mikor ezt mondta. Mert lehet, hogy neki te egy szép lány vagy, de objektíven véve átlagos. A kettő nem ugyan az.


21F

2012. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

20:00: Nincs baj a kíváncsisággal. Biztos én is feltenném ezt a kérdést, vagy hasonlót. De nem szabad az őszinte, esetleg őszinte objektív választól megsértődni.

Okkal van az az ember velem/veled. Ha csak egy átlagos lány lennél neki a sok közül, miért éppen veled lenne... Érted...



21F

2012. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

igen értem

köszi:)

2012. febr. 28. 20:03
 8/29 anonim ***** válasza:
Te kérdeztél, ő válaszolt.. és őszinte volt. Pl én utólag tudtam meg, hogy anno az exemnek nem voltam az esete. Nekem ez jól is esett, meg nem is. Nem esett jól, mert szerettem volna, ha olyan barátnője van, akire büszke lehet, mert szép, büszkén mutat be barátoknak stb. De egyben jól is esett, mert a külsőnél fontosabb a belső, és őt az fogta meg bennem, vagyis ezek szerint okés vagyok :D. Ez nagyobb dícséret volt számomra.
2012. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
ti mit szólnátok, fiúk, ha a barátnőtök a farkatokra azt mondaná, h átlagos? :D
2012. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20:09: Nagyon örülnék. Mert kb 14cm, és éppenséggel elég kicsi.
2012. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!