Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom mindenkinek elpletykálja, hogy mit csinálunk az ágyban. Még a sarki újságárus is kívülről fújja kapcsolatunk intim dolgait. Ez valami betegség, vagy csak azt szeretné, hogy a többiek irigykedjenek rá? 19/L, ő 18/F

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld megbeszélni vele, hogy ez csak is kettőtökre tartozik, és nem esik jól neked, hogy mindenki erről beszél. Lehet csak felszeretne vágni, de ezen én is kiakadnék. 19/L
2009. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egyszer szóltam neki, hogy nem akarom visszahallani mástól, de mondanivalóm süket fülekre talált.
2009. jún. 16. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a fejével ez pasiknál ilyen éretlen korban előfordul, ha nem megy és nem hallgat a szép szóra akkor változtass valami amivel megérteted, hogy ez a magánügyetek. A baj ott van te érettebb vagy mint a pasid s ez ebben a korban ez nem 1 év mint tényleg hanem jóval több..... 28/f
2009. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányosoknál fordul elő, a kissebbrendűségi érzetet próbálja kompenzálni, nem téged akar megbántani!
2009. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem engem akar megbántani...
2009. jún. 16. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is beszéld meg ezt vele, ha már nincs annyi esze, hogy az ilyen dolgokat nem szokás mindenkinek szétkürtölni... és ha semmiképpen sem hat, akkor próbáld meg tettekben kinyilvánítani .. pl. mondd h nem kívánod, addig nem amíg mindenki tudni fogja és nem csak kettőtökre tartozik.. hidd el sztem ez beválhat, mert nyilván azért van veled és azért szerelmeskedtek mert szeret.... csak tényleg igaz, hogy ebben a korban az az 1 év nem 1 évet, hanem sokkal több érettséget jelent.

Lyli

2009. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsóval, én is azt tenném h megmondanám neki, amíg ezt hallom vissza másoktól addig sorry, nincs szex...
2009. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!