Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak! Milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak! Milyen érzés lenne, ha a barátnőtök védene meg titeket?

Figyelt kérdés

Szombat este elég szokatlan dolgot láttam a pályaudvaron.Volt ott két tipikus bunkó,tahó,alulszocializált paraszt,akik szinte mindenkinek beszólogattak,szerintem részegek is voltak...

Aztán jött kézen fogva egy párocska,a fiú nagyon sántított,szerintem eltörhette a lábujját vagy hasonló.Beszólt neki az egyik tahó,de nem hallottam tisztán,hogy mit.Erre odament a barátnő és úgy hasba rúgta,hogy utána percekig alig kapott levegőt!:DD


2012. ápr. 5. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Majd feljelentik a csajt garázdaságért.
2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

uhhúú, én csak néznék :D Kicsit furán érezném magam. Meg szégyellném, hogy neki ilyet kell tennie. Amúgy viszont rettentő büszke lennék, hogy ilyen talpra esett, bátor, harcias, belvaló barátnőm van, aki ráadásul ez ÉRTEM hozza ki ezt magából :D

Le lennék nyűgözve, és tuti nem felejteném el sose.

2012. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Vagy visszaütnek a lánynak. Ekkor viszont a lány nagyon rosszul fog járni.
2012. ápr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VV Viki ***** válasza:

Szereintem meg jól tette nem szép dolog a másik embert kicsúfolni mert más,van egy mondás h az okos ember nem bántja meg a másikat a hulyétol meg mindegy!!!!

Ěs látni h szereti ot ha megvédte.....

2012. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!