Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, milyen érzés van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen érzés van bennetek, ha egy párkapcsolatban a nőnek van lakása és nem nektek?

Figyelt kérdés

Miért élitek meg ezt "komplexusként" és hogyan tudjátok magatokat ezen túltenni?


Akadályt jelent számotokra a dolog, vagy inkább kihasználjátok a helyzetet?


2011. jún. 21. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát aki komplexusként éli meg jobb esetben azért mert "alap2 h gondoskodnia kellene a nőjéről amihez hozzá tartozik a lakás/ház is

személy szerint én nekem nem szokásom költözgetni de nem hiszem h különösebben zavarna ugyan úgy fizetnénk mind ketten kit izgat ki nevén van ?


19F

2011. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
na de akkor már nem is tud rólam gondoskodni?
2011. jún. 21. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne? Mindenki gondoskodjon magáról.
2011. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor miről beszélünk? Miért kéne nekem házat biztosítania? Miért jelentené azt a pasinak, ha úgy gondoskodik rólam, hogy van egy háza? Ez ellentmondás.
2011. jún. 21. 23:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor lehet belőle gond, ha összeházasodtok.

Akkor is csak úgy, hogy ha később megromlik a viszony, és elváltok, akkor (főleg, ha gyerek is van), akkor ő "mindent visz".

Amit te a fizetésedből betettél a lakásba, arra nagyjából keresztet vethetsz.

Te meg kezdheted elölről az életed nulláról - mínusz a tartásdíj.


Ha nem váltok el, akkor is érzelmileg zsarolhat ezzel. Ez annyira kilátástalan helyzet, hogy nagyon komoly zsarolást is el lehet követni vele.

2011. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, kérlek fejtsd ki a gondolataidat, bővebben, mert nem igazán értelek
2011. jún. 22. 00:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Melyik részét nem érted?


Ha a nőnek lakása van, és összeházasodtok, akkor nyilván felújítjátok, átalakítjátok a lakást (számítva már a gyerekre is). Ez legyen néhány millió ft.

Ha utána elváltok, a lakás még mindig a nőé (közben esetleg felment az értéke is).

A férfinak ebben az esetben sem lakása - sem pénze nem lesz. A megtakarított pénze a lakásra ment el. Fizetheti még a tartásdíjat is, ha gyerek is van.


Teljesen, 100%-osan kiszolgáltatott helyzet.


Fordított esetben nincs így - én hallottam olyanról is, ahol a lakás 100%-ban a férfié volt. De volt gyerek is, ő kapta a lakás 50%-át. Utána a bíróság a gyerek érdekét nézte, aki mit ad isten, véletlenül a nőnél maradt - így ők maradtak a lakásban, a férfit pedig kitették a saját, eredetileg 100% tulajdonú lakásából.

2011. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A pszichomókusok szerint ez nem a legideálisabb. Én 4 éve így vagyok, eddig (lekopogom) remekül
2011. jún. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális párkapcsolatban ez nem számít. Együtt laktok és kész.
2011. jún. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A vantol sose kell felni, a nincstol kell felni :)
2011. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!