Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki gyűlöli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki gyűlöli a lányokat, mert annyit ártottak már neki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Akkor mi meg kezdjük el utálni az összes srácot?

Ugyanmár, nem az oviban vagyunk!

2012. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van értelme gyűlölnöd őket? Neked lesz rossz, magadnak ártasz vele...Nem tudom, hogy miféle lelki sérüléseket okoztak neked, de pár lány miatt még nem kellene mindet gyűlölni, nem egyformák, és nem szabad általánosítani. Nah meg ha gyűlölöd őket, akkor felesleges elvárnod, hogy rendesek legyenek veled...
2012. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Mostanában én kezdek a leírtak szerint a lányokhoz hozzáállni. Az utóbbi időben 2 nagyobb pofáraesésem is volt. A második a durvább.


Röviden: 1 évig beszélgettem 1 lánnyal, 10 percre lakik tőlem kocsival kb, és nem volt 2 perce a talira, ami még oké, mert lehetett elfoglalt (ugyan, dehogy), viszont ami durva volt, hogy összejött egy középkor-imádó zsíroshajú nyomorék kockával (facebookon középkori öltözékben pózol, és jár is ilyen sz@rokra... aztán kijelentette hogy "én csak barátságot akarok tőled", miközben elhitette hogy bejövök neki, szeretne velem összejönni stb...

2012. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 QQRIQqwe ***** válasza:
Elsőnél a pont ... Én is sokat csalódtam a lányokban de nem adom fel. Te se add fel.Egy nap talán elérjük az igazit addig meg szabadon Sörözhetsz haverokkal :):)
2012. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
úristen. most akkor énis mindjárt eret vágok. képzeld el, legalább annyit csalódhattam már a fiúkban, mint te..senkit nem tudok komolyan venni, azt sem, hogyha komolyat akar tőlem, mert rámondom, hogy úgyis csak hülyíteni akar ..erre most mit kapok meg??h előítéletes vagyok. csoda?? szal ez egy ördögi kör.
2012. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
épp ez a baj, hogy esélyt sem adtok nekem lányok...
2012. ápr. 5. 22:18
 7/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem nekik kell esélyt adniuk, hanem neked saját magadnak! Ha lúzer vagy, akkor változtass rajta, ne a lányokat hibáztasd! Nem kellesz nekik így? Akkor változz meg! Ennyi.
2012. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 22:10

hát ne haragudj, de ha 1 évig hagytad, hogy csak húzza az agyad, és nem is érdekelt, akkor te voltál a hülye, nem a lány...

Ennyi erővel én minden nyilvánosan maszturbáló mutogatós után meg kéne, hogy gyűlöljem a ffiakat...

2012. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

gyerekes vagy. hallgass inkább valamit...


http://www.youtube.com/watch?v=u9Sg3vRx5dw&feature=relmfu

2012. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!