Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már úgy érzem hogy ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már úgy érzem hogy ez az egész nem is hiányzik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon szeretnék barátot, még sose volt (15L), de élőben senki se szólít meg, jó igaz nem bulizok, nem egy divatmajom vagyok, de sztem nem vagyok olyan csúnya..volt anno egy srác aki egyszer megszólított, utána beszélgettünk de nem jött be , és leráztam és megbántam mert ő tényleg normális volt és kedves..(és megbántam most utólag bocsánatot kértem 2×is de lese szarja) és hát csak neten tudok ismerkedni (suliba sincs senki), és a fiúk része nagyon bunkó (tisztelet a kivételnek), de pl. ha vkit neten elutasítok, akkor azt írják hogy ugyanolyan hülye k*rva vagyok mint a többi ribanc, meg hogy kapjam be a faszukat, meg vki már egyből vmi perverzséget ír, magyarán már én is a r*banc katagóriába tartozom, de én nem vagyok ilyen!! és annyira szeretnék egy barátot akit én is szeretek és nem kell neki megfelelgetnem, hanem ígyis eltud fogadni!!:( De már annyit csalódtam, lassan 16 éves vagyok és olyan szomorú vagyok emiatt..és mindig mondják,hogy majd lesz olyan..de nincs olyan..én próbálok ismerkedni de soha nem jön így össze semmi..mit csináljak?:/ lassan úgy érzem h pasi se kéne, jól elvagyok én így, de mégis.. ://
2012. ápr. 6. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Édesem, 15 éves vagy, a mostani csalódásaidon csak nevetni fogsz 15 év múlva, annyi minden fog még addig érni. Ne görcsölj ennyit a pasi témán, tudom idegesítő ezt hallani, de bőven ráérsz. Tanulj,légy a barátnőiddel, keress hobbit, aztán ha közben megtalál a szerelem, az még jobb :)
2012. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neten ne ismerkedj! Gondolom, nem ilyen kis hülyékre vágysz, akik ilyen jelzőkkel illetnek.

Az előttem szólónak igaza van, még ráérsz, nem fogsz lemaradni semmiről. Nem kell ilyen görcsösen hajtani a fiúkat, ha nem keresed, akkor lesz majd meglátod, majd véletlen összefutsz vele valahol.

2012. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!