Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem megy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem megy újra szerelmesnek lenni vagy más is így van?

Figyelt kérdés
Általában én elég könnyen szerelmes leszek,persze ha ez bekövetkezik akkor rajta kívül nincs más és ezzel nem is volt még soha problémám sőt mindig volt valaki aki elrabolta a szívem.Csak,hogy nemrég lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak és bár túl vagyok rajta nagyobbrészt,még se tudok senkire úgy tekinteni ahogy lehetne.Előtte elég volt annyi h beszélgettünk neten vagy sms-ben írkáltunk,hívtuk egymást és néha találkozások amik után szinte mindig éreztem,hogy kezdek beleszeretni az aktuális lányba.De még is mióta vége lett az utolsó kapcsolatomnak úgy érzem mintha kihaltak volna bennem az érzelmek,senki iránt nem érzek semmit pedig próbálkozom.Valaki hasonló helyzetben járt már esetleg?
2012. ápr. 6. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,csak kicsivel hosszabb kapcsolatom volt.Ma pedig már immunis vagyok az ilyenekre.Ez egy rossz tapasztalat és emiatt szerintem beindul egy szerkezet az agyadban ami gátolja ezeket a szerelemnek nevezett dolgokat,azért megóvja a kis lelkedet,meg az enyémet és a többi velünk egy cipőben járóét.Idővel majd csak változik.Ennyit tudok hozzászólni:)
2012. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele h új kapcsolatba nem szeretnék még kezdeni ilyen hamar de ez változott ahogy múlt az idő és most meg egyáltalán nem tudok kezdeni semmit mert úgy tudok tekinteni mindenkire mint barát és semmi több.
2012. ápr. 6. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!