Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elözönlötték a városokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elözönlötték a városokat a napszemüveges, flegma lányok?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti oda mertek menni ezekhez a fajta lányokhoz? Itt a tavasz, felkerültek a hatalmas napszemüvegek, és egyikük sem mosolyog. Csak mennek előre bambán.
2012. ápr. 6. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
droidokkal nem ismerkedek...:D
2012. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jah elég gáz. Ezek ellen azt lehet tenni, hogy te is felteszed, és bambán nézed a seggüket a szemcsi mögül. Így mindenkinek szar :D de legalább jó a kilátás.
2012. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hogy is hívják az ilyet? bogármaszkosok :D
2012. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

és aki aranyos, nem flegma, de napérzékeny?? azért ne általánosítsunk ám kérem szépen..

én amúgy ezt vártam, hogy végre lehessen hordani, mert baromi idegesítő, hogy megyek az utcán, és bámulnak a képembe az emberek, fiúk, öreg papák, ők fölleg..

2012. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért pazarolnék rájuk energiát?
2012. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindig ez van ha jó az idö :D


Én nem gondolom a napszemüvegem nagynak, de szerintem engem is droidnak néznek olyankor :D

2012. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a napszemüveges embereket. nem lehet látni a szemüket :S
2012. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha van füvük odamegyek akárkihez..
2012. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, ha napszemüvegben vannak a csajok. Volt már olyan, hogy szembe jött egy ismerős és nem ismertem meg, csak miután levette... Meg beszélek egy csajhoz és nem tudom, hogy most hova néz, mit néz, szépen néz vagy unottan. Elvégre a szem a lélek tükre.


Lehet megint arról van szó, hogy egy újabb "védelmi vonalat" húznak maguk köré. Próbálnak védekezni mindenféle férfi ellen. Hát még szemezni a fiúkkal... á hova gondolok én... Ez is ugyan olyan, mint amikor csapatban vannak, barátnőkkel körülvéve és olyankor sokkal nagyobb valószínűséggel küldik el a fiúkat szinte rutinból, mintha egyedül lennének. De minek? Hát nem a fiúkat szeretik?


mindig mikor azt hiszem, hogy megértettem a nőket, jön egy újabb ilyen talány :D

2012. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A nőket nem lehet megérteni.


[link]

2012. ápr. 7. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!