Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők milyen bánásmódot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen bánásmódot részesítenek előnyben? Inkább szeretik a bunkó férfiakat mint inkább a szeretni tudó lúzer papucs férfiakat?

Figyelt kérdés
A nők nem szeretik azokat a férfiakat akik túlságosan szereti őket,de azokat sem szeretik akik bunkók velük,már pedig az arany középútból nem sok van..így marad a szeretni tudó lúzer papucs..és a bunkó fajta.tehát melyik a kettő közül?
2012. ápr. 7. 19:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak ez a 2 véglet lenne, zárdába vonulnék, ugyanis egyik sem kellene.

Szerencsére én azért ráleltem a középútra, arra, aki kellően határozott, magabiztos, férfias, ugyanakkor velem érzelmes és gyengéd :)

2012. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Egyik sem. Miért kell mindig végletekben gondolkodni?

Nektek férfiaknak milyen nő kell: prostituált vagy apáca??

2012. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A szeretni tudó az miért lúzer papucs?
2012. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Az lúzer, aki azt hiszi, hogy aki tud szeretni, lúzer...

Tudjon szereti teljes szívből, hűségesen, őszintén. De legyen férfi a talpán, elvégre Ő a családfő! :)

Bunkó ne legyen mert akkor lekapom a 10 körméről. Tiszteljük egymást.

Van középút!!

23N

2012. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Én rosszul voltam a "szeretni tudó lúzer papucsoktól", el nem tudtam volna képzelni hogy valaha is ilyen párom lesz. A sors úgy hozta, hogy fülig beleszerelmesedtem egy nagyon bunkó macsó pasiba...teljesen kizsigerelt, és olyan romantika és törődés hiányba szenvedek, hogy minden vágyom egy "törődni tudó lúzer papucs".

Akit elbírnék viselni talán egy hétig. (Túl tömény lenne nekem és túl kiszámítható, túl csöpögős.) Ezért ha helyre került az önbizalmam és lelki egyensúlyom, nagyon remélem találok olyan személyt, aki pontosan az aranyközépen foglal helyet! :)

2012. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

ma 20:01


Kedves utolsó én mindig szerettem szívből és ha kellett férfi voltam a talpamon,de eddig mindig jól meg szopattak akinek kicsit kimutattam hogy mennyire szeretem..ennyit arról hogy érdemes e kimutatni hogy mit is érzünk..

2012. ápr. 7. 20:03
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

20.01 vagyok, annak, aki szólított:

Igen, és lehet, hogy belőled és a sorstársaidból lesznek a bunkók, mert egyszerűen elmegy a kedvetek az egésztől! :(

De ne add fel és ne válj kőszívűvé, ezt annak a lánynak a nevében írom, aki majd megérdemli a törődésed! A hülye bunkó p@csákat meg felejtsd el!

Tudom jól, mert a Páromat is keményen megszivatták előttem és sokat szenved máig is emiatt...de megtaláltuk egymást és minden tök jó. :)

23N

2012. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%
Az én barátom csak akkor mutatja ki, hogy szeret, amikor kettesben vagyunk. És ez nekem megfelel. Engem nem kell ölelgetni mások előtt, meg elmondani a barátai előtt, hogy ő engem mennyire szeret. Azt is szeretem, hogy kemény, és férfias. De engem nem zavar az sem, ha kimutatja a féltékenységét mert ezzel egyúttal kimutatja, hogy szeret, és azt is, hogy férfias, mert olyan szidásokat kaptam régebben, ha egy-egy fiú ismerősömmel meglátott beszélgetni, hogy csak na. Nem bunkó, csak kemény inkább. De kettesben nagyon bújós mackó is tud lenni. Szóval benne megvan a két véglet amit a kérdező leírt, de valahogy mégis ő az arany középút számomra.
2012. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos a szeretet, amely nélkül nem lehet élni, de ugyanakkor legyen férfias kinézetû, aki mellett biztonságban érzi magát a család.
2012. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

ma 20:07


Tudod az a baj hogy,én nekem voklt egy nagyon rossz 4 éves kapcsolatom,szakítottam vele,rá 1 hónapra megismerkedtem egy lánnyal,azt gondoltam ő az igazi,jó érzés volt vele lenni,tsizta felüdülés volt a társasága,közös célok alakúltak ki elég hamar,bele szerettem,vonzó szexi,kívánatos,okos,rendes,minden ami kell,kinézetre is az esetem volt,mondom ilyen nincs,talán végre itt az én időm,8 hónap múlva elkezdett szívatni és a mai napig tart,pedig mindent megtettem a kapcsolatért és persze ez mellett nem voltam papucs lúzer,de ugyanakkor bunkó sem...akkor az arany közép út sem jó?

2012. ápr. 7. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!