Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak kedves srácok? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak kedves srácok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vannak még olyan fiúk akik kedvesek?Jó elismerem a lányok i furán viselkednek de akkor is..nem is a küldő az ami számít (ill nekem) mert jó az is igaz h a küldő ami megfog a belső ami megtart. De nekem nem a küldő számít tényleg. Csak akárki tetszik mind azt mondja hogy kedves lány vagyok meg minden de inkább csak barátok legyünk.. Én csak szeretnék valakit akit szerethetek.Meg az összes fiú akivel találkozok bunkó..ezért vanak még normális fiúk akik szívből képesek szeretni?
2012. ápr. 7. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak addig még meg akarnak dugni...
2012. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen. én ittvagyok például :) csak a kedves srácokkal van 1 baj. kitörölhetik a kedvességükkel, meg a fenenagy szívből szeretésükkel :) bizony
2012. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelen. De "ki is kell azért érdemelni"... :) (aláírom, ez hülyén hangzott, mindegy)
2012. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz.
2012. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Basszus, ezek szerint én meghaltam és a lelkem itt ragadt Magyarországon !? Hát senki nem vesz észre ? :'(
2012. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jelen! :)

16/F

(ha szeretnél velem beszélgetni, írj privit)

2012. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak egy páran.
2012. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vannak hát! :)
2012. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak. Amúgy 3-szor küldőt írni külső helyet az se semmi:)
2012. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok, de sajnos te sem vagy hajdú-bihari fogadjunk! :DD
2012. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!