Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni magam. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni magam. Mi módon változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Mindig is túlsúlyos voltam...emiatt rengeteget szenvedtem.

Az iskolában folyamatosan kigúnyoltak, az utcán sem tudtam anélkül elsétálni, hogy valaki ne szólt volna meg.

Mindig én voltam a nevetség tárgya. De sosem mutattam ki, hogy mennyire fáj...magamban tartottam, ami tudom nem tesz/tett jót.

Mire betöltöttem a 18 évet már a legközelebbi üzletig is szégyelltem elmenni, gyűlöltem kimozdulni a házból, féltem bulizni járni, persze ez mind a mai napig így van.

Aztán elhatároztam magam és pár hónap alatt meg is szabadultam minden felesleges kilótól. Teljesen meg vagyok elégedve jelenleg az alakommal, bár a félelmem és, hogy mindenkit többre értékelek magamnál...megmaradt.

Már nem kell félnem attól, hogy valaki a kinézetem miatt nézne le, nevetne ki. Mégis van bennem valami félelem, ami teljesen megmérgezi az életem. Nem merek még ma sem barátkozni, ismerkedni, szórakozni járni...sokszor még arra sem, hogy szemébe nézzek annak az embernek akivel épp beszélgetek.

Próbáltam változtatni, szórakozni menni...olyankor viszont rohamok törtek rám, nem kaptam levegőt, végül pedig feladtam. Tanácsot szeretnék kérni ITT az emberektől, mert a ,,felejtsd el a múltat'' , ,,tedd túl magad rajta'' , ,,ne törődj más emberek véleményével'' -nem segít.



2012. ápr. 7. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2012. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egyébkén azért ebbe a kategóriába került a kérdés, mert leginkább párkapcsolati gondjaim vannak...főleg, hogy már szinte teljesen kiábrándultam a férfiakból
2012. ápr. 7. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyél egy csokit :/
2012. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
21 L
2012. ápr. 7. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem küldessz egy képet magadról kiváncsi lennék milyen vagy.:-)Persze privátba.
2012. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megkerdezhetem hany kilorol indultal es most mennyi vagy? Amugy en most duci vagyok, de valahogy igy is odajonnek hozzam a pasik, de persze en is azt csinalom, hogy senkivel sem foglalkozok, mert kover vagyok es mindig az van a fejemben, hogy egy ilyen csaj mar hogy kellene egy ilyen sracnak. Szerintem abbol merits erot, hogy pl. utcan megbamulnak, s ez mind visszajelzes, hogy IGENIS csinos vagy.
2012. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen a visszajelzések...csak annyi negatívumot kaptam már...

pl: ,,mennyi pénzért lennél képes lefeküdni egy ilyennel?'' és sorolhatnám

Talán pszichológushoz kéne fordulnom, bár szerintem hülyeség, nem tudom


Egyébként 86kg voltam...most 58, ami 172cm magassághoz nekem megfelel:)

Köszönöm az eddigi válaszokat:D

2012. ápr. 7. 23:03
 9/11 HalkHogen ***** válasza:
Naponta olvasni itt ilyen fiúkról, lányokról. Miért nem írtok egymásnak? Az önbizalomhiány óriási probléma, tényleg megmérgezi az ember egész életét, de mivel fiúk és lányok is szenvednek ettől, valószínűsítem, rövid keresgéléssel akár életetek végéig párra találhatnátok a másikban. Kell társ vagy nem? Ha kell, tenni kell érte. Egy rövidke levél, s talán minden jóra fordul. Jó ötlet vagy jó ötlet? ;-)
2012. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok, mint te, mar ami az emberekkel valo kommunikaciot es erintkezest illeti.


Nalam azert alakult igy a dolog, mert en meg az intim meretemmel voltam mindigis elegedetlen es bebeszeltem magamnak, hogy igy kevesebbet erek, nem stimmel velem valami, nem lehet baratnom, gatlasos lettem.

Ezt persze masok elott szegyellem (es azt is, hogy a gatlasossagom es zarkozottsagom miatt huszoneves korom ellenere meg nem volt baratnom, tapasztalatlan vagyok), ami csak tovabb fokozza, hogy nehezen tudok megnyilni masok elott.


Igazabol szerintem ket megoldas van: vagy megprobalsz erot venni magadon es elkezdesz nyitni az emberek fele, ismerkedsz, minel tobb fiut probalsz megismerni es ha valakivel egymasba szerettek, rogton el fog szallni a bizonytalansagos.

A masik az az, hogy ha magadtol tenyleg nem megy a valtozas, akkor lehet, hogy nem artana egy szakemberrel elbeszelgetned, hatha tudna neked segiteni a valtozas beinditasaban.

2012. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!