Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélitek el azt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélitek el azt, aki néger/ (néger) félvér párt szeretne?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány hozzászólást ezzel a témával kapcsolatban, és a válaszok meghökkentőek... Tulajdonképpen nem is a tartalma, hanem amilyen stílusban beszélnek a néger emberekről egyesek. Nem értem, miért kell ennyire elítélni azt, ha valaki egy másik bőrszínű emberrel szeretne lenni. Természetesen nem azt mondom, hogy a fehér pasik nem tetszenek, de egyszer szívesen megismerkednék egy fekete férfival is. (Eddig sajnos még nem sikerült.)


Valaki meg tudná nekem ezt magyarázni?


(Talán hiába, de) kérlek titeket, hogy a mocskolódástól kíméljetek. Írd le bátran, mit gondolsz, de engem ne kritizálj- nem is ismersz.


Előre is köszönöm. =)


(Még egy dolog: sokan nem is a saját bőrükön tapasztalnak dogokat, és úgy vetik meg a nem fehér embereket... ha olyan írna, akinek már volt négerrel/félvérrel kapcsolata, még jobb lenne :) De bárki írhat!)


2012. ápr. 7. 22:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%

tegnap 01:50


Ez baromság! A magyar férfiak többségének nem jönnek be a néger nők. Az összes férfi ismerősöm undorítónak tartja a néger nőket és én még egy fehér férfitől sem hallottam, hogy hú de lelkesedne a néger nőkért.


Ázsiaival annál inkább, de én még mindig azt vallaom, hogy a legjobbak a fehér nők, nem hiába gerjednek rájuk azok az afrikai bevándorlók is sajnos.

2012. máj. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
58%
Hagyjad már, aki elhiszi, ezt a "23 nyelven beszélek" dumát, az persze, hogy ilyen hülyeségeket is beképzel magának, hogy a legtöbb férfi kipróbálná néger nővel.
2012. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!