Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve ismertem meg egy versenyen ,nem tudtam semmit róla hogy versenyző ,itt lakik-e vagy ilyesmi.(barátnőmnek voltam versenyén ,birkózás).Mikor megláttam nem tudtam levenni róla a szemem.Ő is nézett.Pár hónap múlva kiderült hogy nem ide valósi sőt soka távolság köztük és az is h pont az nap születtünk ,ez véletlen..(kérdem)Beszélgetünk de tudtuk h a távolság miatt nem lehet semmi.Barátnője lett de csk beszéltünk,veszekedtünk,kibékültünk,beszéltünk és mire el akarom felejteni és erzem h sikerül arra megint rám ir...
2012. ápr. 7. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elég evidens: töröld, blokkold le.


Nekem is van pár csaj a listámon, aki csak felkavarja bennem a régi dolgokat ha eszembejutnak, úgyhogy kizártam őket az életemből.

2012. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is csaj vagyok:P
2012. ápr. 7. 22:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Töröld, zárd ki.. és foglalkozz mással.
2012. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de nem megy!:(
2012. ápr. 10. 12:13
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor szervezz vele egy találkozót és meglátjátok mi lesz
2012. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltam...de azt mondja túl sok a távolság:-j meg már 6hónapja kapcsolatban van..:(
2012. ápr. 10. 17:06
 7/14 anonim ***** válasza:
De ha 6 hónapos kapcsolata van akkor mit akarsz még mindig tőle? amondó vagyok , h lépj túl rajta... foglalkozz mással, ne is gondolj rá... ez lehet h nem könnyű de mást nem tehetsz, várhatsz és epekedhetsz még utána hónapokat akár, de elég nagy valószínűséggel feleslegesen... ha akkora táv van köztetek meg pláne... hány éves vagy? egy távkapcsolat látatlanba mit gondolsz működne? kétlem...
2012. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
16..de akkor mért érdekli még mindig h mi van velem és h haragszome rá ?vagy ha megkérdeztem tőle h még gondol-e rám néha és mondta igen..
2012. ápr. 10. 21:09
 9/14 anonim ***** válasza:
mert a fiúk ilyenek... szeretik fent tartani a halvány reményt csak h körbe ugráld... vagy mert barátként tekint rád, és olykor érdeklődik, ne kombináld túl
2012. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát nem beszéltem már vele 1 hónapja...s utánna már barátn9mtől kérdezte h h vagyok..nem irtam rá-..
2012. ápr. 10. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!