Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el akit szeretek?

Figyelt kérdés
Belátom, hogy sose fog szeretni a 16 éves lány. ÉN is 16 éves fiú vagyok. El akarom felejteni de már próbáltam 3-szor. De nem sikerült. Hogy felejtsem el? Lehet, hogy belémszeretne de ahhoz sok idő kell még.
2012. márc. 28. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog senki beléd szeretni, ha nyavajogsz. Légy férfi és keress olyan lányt aki viszonozza az érzéseidet. Otthon ülsz és a neten siránkozol senkit nem érdekel. Szedd össze magad végre az ég szerelmére. Faszi vagy nem egy nyálgép. Tessék tenni azért, hogy más szeressen. Otthon ülve ez nem fog összejönni.
2012. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem most dobtak ki nem rég és először nagyon magam alatt voltam, de most már egyáltalán nem érdekel. Talán nem is szerettem? Lényeg a lényeg.. ez most fura, de én belemerülök a tanulásba és tudatosan kizárom a rossz kedvemet. Eldöntöm hogy jól érzem magam. Energiaigényes dolog mindig odafigyelni arra, hogy ne szomorkodj. Keress valamit, ami leköti az idődet, energiádat! Ez lehet akármi (én csak azért tanulok, mert érettségi előtt nem árt). Ismerkedj más lányokkal, azt hiszed csak ő létezik a világon?

Persze én könnyen beszélek, nem érzem úgy sokat vesztettem az illetővel. Erről mondjuk ő maga tehet, mert rohadt irritáló manapság. :D

Keresd meg a csaj hibáit! Bizonyítsd be magadnak, hogy nem is olyan nagy szám.


19/L

2012. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Altató és pálinka.
2012. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
keress egy új lányt nézelődj körül a környezetedben vagy keress fb-n mondjuk azt nem naon ajánlom de te tod mindenesetre csak így tod elfelejteni szerintem
2012. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ejha.. próbáltad háromszor..

Hát talán próbáld mégtöbbször.

2012. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!