Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyan kapcsolatban ami csak a szexről szólt? Hogyan lehet kizárni az érzelmeket?

Figyelt kérdés
Számomra nem világos, hogy hogyan lehet megállni azt, hogy ne légy féltékeny ha a partneredet egy másik nővel látod vagy az, hogy egy ilyen kapcsolatban ne szeress bele. Igaz azt mondta, hogy nem feltétlenül kell csal a szexről szólnia a dolgoknak, de még nem csináltam ilyet és nehezen tudom elképzelni.
2012. ápr. 8. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kizárni nem lehet max keveset viszel bele
2012. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
az erzelmek vagy jonnek vagy nem. ha egy kapcsolat csak a szexro lszol akkor ott altalaban inkabb kellemes baratsag van de a felek nem felelnek meg egymasnak. mert ha megfelelnenek akkor spontanul ebredne a szerelem :))
2012. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De mi van akkor ha az egyik fél már szerelmes a másikba még mielőtt eljutnának az ágyig?
2012. ápr. 8. 09:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor az a fél roh.adtul fog szenvedni az egész kapcsolat alatt.
2012. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kizárni csak lecsökkenteni.Az ilyet jó egy gyerekkori baráttal/barátnővel csinálni mert pl én sose tudtam volna elképzelni hogy azzal a lánnyal összejöjjek akit gyerekkorom óta ismerek pedig szüleim is aggattak már miatta.


De vannak erre ideális emberek akik maximálisan tudják nélkülözni és csak minimális érzelemmel szexelni :D


Én már átestem a dolgok jó volt aztán úgy 1 év után a lány szerelmes lett egy másik pasiba és akkor mondtuk hogy itt kell abbahagyni.Ők mai napig együtt vannak és én sem vágyom rá :)

2012. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolatban az ágyig való eljutás a találkozástól számítva 10 perc. Hogy tudsz ennyi idő alatt beleszeretni valakibe?
2012. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem teljesen :D
2012. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert nem 10perc volt :)Már egy éve ismerjük egymást! 3hónapja elkezdtünk valami kapcsolatfélét, de sok külső tényező miatt nem lett belőle semmi. Most megbeszéltük, hogy mi lenne ha csak szex lenne, aztán lesz ami lesz.
2012. ápr. 8. 09:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha az egyikőtök többet fog érezni akár te akár ő akkor kell abbahagyni.Ilyen egyszerű :)
2012. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet azt megoldani, hogy a nő ne csak egy használati tárgynak érezze magát?
2012. ápr. 8. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!