Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire vegyem?

Figyelt kérdés
Hogy érthető legyen a dolog, neveket is mondok. Van egy srác, legyen Ádám, aki nekem nagyon tetszik. Szoktunk beszélgetni, ritkán találkozunk, de akkor is csak társasággal. Nem egy településen lakunk. Neki az egyik nagyon jó barátja Peti. Tegnap éjszaka bulizni voltam, és Peti is ott volt. Vele nemigazán szoktam beszélni, de néha vele is így összefutok, akkor max pár szót váltunk. Tudom róla, hogy inkább az egyéjszakás kapcsolatok híve. Tegnap éjjel teljesen rám nyomult. Ölelgetett, puszilgatott.. először elleneztem a dolgot, de végül is beadtam a derekam, de csak csókolóztunk. Beszélgettünk sok mindenről, és egyszer csak megkérdezte tőlem hogy nekem tetszik-e Ádám? Pislogtam rá hogy ő ezt honnan veszi? /Mivel senkinek nem mondta, hogy nekem mennyire tetszik./ Azt mondta hogy senkitől, csak furcsa neki hogy csak úgy lemegyek Ádámékhoz és DVDzünk meg ilyenek.. De csak kíváncsiságból kérdezte azt mondta. Nem mertem neki megmondani, szóval annyit mondtam h csak barátok vagyunk. De azóta ezen agyalok.. Nekem hihetetlenül furcsa az hogy csak így rákérdez.. Szerintetek lehet hogy Ádám mondott neki valamit? Azon gondolkoztam hogy ha viszont tetszenék Ádámnak, akkor lehet nem nyomult volna rám Peti. De mivel nem ismerem annyira, lehet ezen az állásponton van hogy amit nem tud Ádám, az nem fáj. Szerintetek? Bocsi ha értelmetlen, és tudom hogy nem tudhatjátok. De kíváncsi vagyok külső szemmel hogy látjátok.

2012. ápr. 8. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Erika?
2012. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy leolvasta rolad hogy Adam tetszik neked, de te hazudtal. :)) Igy kell elmomplikalni egy egyszeru szep erzest es igazsagot.
2012. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Járj és szexelj mindkettővel. Lehet pertyba akartak vágni. :) Hány évesek vagytok? Miért kell két fiúval "kavarni"?
2012. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt túlbonyolítottad. Meg kellett volna mondani, hogy bejön.

De egy mással való csókolózás után ez nehézkes.

"végül is beadtam a derekam" miéééért???

2012. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!