Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem tudnak bókolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$ € Ž kérdése:

A lányok nem tudnak bókolni, vagy nem akarnak?

Figyelt kérdés

Mármint szóban. Igen igen, tudom, ők jeleket küldenek. De hiába volt elmagyarázva 1000x, akkor sem értik, hogy a fiúk 95%-a ezeket nem tudja megfelelően olvasni. Mert az a nagy helyzet, hogy egy mosoly, vagy a fenntartott szemkontaktus messze nem egyértelmű jel.


Ha mégis az, akkor 100 lányból 99-nek tetszenék. Ami értelemszerűen ki van zárva, teljesen abszurd lenne.


Lehet nálam van a gond, de nekem csak akkor bókolt lány, ha már a barátnőm volt. Olyan sosem volt, hogy egy olyan lány tegye, aki nem a barátnőm.


Jó oké, én lehet ronda vagyok. De rengeteg más ismerősömnek sem tették, nekik is csak a barátnőjük. Ami azért zavaró, mert se nekik, se nekem nem esik nehezemre eldurrantani egy normális, nem nyáladzó bókot. Azt persze mosolyogva meg tudják köszönni. Mert amúgy sok lánnyal jóban vagyok.


De az, hogy ők mondjanak ilyen, tehát hangsúlyozom, MONDJANAK, nem mosolygás, nézés, pillantás, hátraszaltó, hanem hogy MONDják a SZÁJukkal, az nálam mítosz kategóriába kerül.



2012. ápr. 8. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csakis magunknak köszönhetjük. A sok hülye férfi nyalizik, szarásig elkényezteti őket... Aztán csodálkozunk, hogy hercegnőnek érzik magukat:D
2012. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hehe.. hát igen. Mi nők célozgatunk. Most én elejtek végül is "bókokat", olyan téren, ha épp tetszik ahogy a srácon áll az ing vagy bármi.. akkor megjegyzem, mosolyogva..(stb:)), esetleg megérintve, hogy levegye mi a helyzet. Ha ez épp annak számít neked?!
2012. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudnak!


Nekem azt mondták helyes vagyok, de valójában hazudtak!

2012. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos hazudtak?;)
2012. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na én megmondom neked a tutkót, csak mert te is válaszoltál már egyszer a kérdésemre. :)


Én alapból nem vagyok az a fajta, aki nagyon szeretné ezeket a bókokat. Fogadni sem tudom könnyen, mert zavarba jövök tőle és nem osztom boldog-boldogtalannak sem. Ha én dicsérek valakit, azt komolyan gondolom. És nem feltétlen annak a jele, hogy tetszik a srác. De ha úgy érzem, megérdemli, vagy épp olyan a kedvem, szoktam bókolni. És megpróbálok olyankor nem sablon-dumákat bevágni, mert annál nincs kiábrándítóbb (kapni-adni egyaránt).

2012. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:41


Biztos!


Még sosem volt barátnőm huszonéves fiúként, szóval ennyire vagyok helyes!

2012. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek sem.. mégis jól néz ki.
2012. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó de fészen mondjuk egy pávának teli van a képei csajok bókjaival
2012. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!