Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Péniszméret alapján válasszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret alapján válasszak férfit?

Figyelt kérdés
A férfiak nagyrésze a nagymellű nőkre bukik, ha bevallják, ha nem. Megfordulnak utánuk az utcán, ha nagymellű nővel van dolguk, imádják fogdosni, nézni, stb. Nekem is hatalmas mellem van, és ha a férfiak válogathatnak a nők között, mondhatják, hogy ez meg az jó csaj, de kicsi a melle, inkább nem, akkor mi, nagymellű nők is mondhatjuk, hogy jó pasi meg minden, de kicsi a farka, inkább le sem állok vele hosszútávra...?
2012. ápr. 8. 19:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha szereted a négereket..
2012. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
igaziból ezt nem gondolom komolyan, mert értelmes és erkölcsös nő vagyok, csak nap mint nap találkozom ezzel, hogy a kisebb mellű nőket hátrasorolják. én soroljam hátra a kisfarkú pasikat?
2012. ápr. 8. 20:00
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem csak a méret a lényeg a szexben. A szerelemben végképp nem lényeg. A párkapcsolatban... mivel vannak akik kisebbek, de mégis jobbak az ágyban, tehát nincs baj.
2012. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
Nektek fontosabb a farokméret, mint nekünk a mellméret.
2012. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
lázadozunk lázadozun? xDDDD
2012. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, én például a kismellűeket részesítem előnyben, de egyáltalán nem a mellméret a döntő párválasztásnál.
2012. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
tévedel nem fiu szereti a nagy melleket.én nem szeretem ha egy lánynak nagyok a mellei.
2012. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

amíg csak a kérdésedet láttam, azt akartam válaszolni, hogy ha egy felszínes senki vagy, akkor tedd azt.


de mivel értem, mire vagy kíváncsi, így ennek fényében válaszolok: hidd el, a normális, értelmes pasik nem a mellméret alapján választanak nőt. elé raksz egy (ha csak a külsőt nézzük) nagy mellű, hájas, narancsbőrös nőt és egy fitt, sportos lányt egészséges testfelépítéssel és ahhoz illő mellekkel, nem hinném, hogy az elsőt választják. tehát e miatt ne aggódj. rossz pasikba akadtál bele eddig, ennyi az egész. és nem, ne a péniszméret szerint válassz pasit te se, mert nem lenne túl okos dolog. :)

2012. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
mindig vannak kivételek. nekem sem az a lényeg, hogy nagy legyen. voltam nagyon kisfarkú pasival, és eszméletlen volt, viszont volt olyan is, akinek nagyon nagy volt, vele pedig kicsit sem jó. tehát nem általánositok, én csak a disznókról beszélek, akiknek ez számit. fair lenne, ha nekem meg a nagy pénisz jönne csak be?
2012. ápr. 8. 20:04
 10/26 anonim ***** válasza:
a nagy a termékenység jele!másik meg azt vettem észre h akik szopiztak babaként a nagymellű öket sztik,akik tápszeresek voltak kis mell.
2012. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!